İSPER KPSS Şartı Olmadan Engelli ve Normal 218 Personel Alımı Yapıyor

İSPER personel alımı için İŞKUR üzerinde ilan yayımladı. Bu kapsamda bazı nitelikler doğrultusunda 218 personel alınacak.

İSPER KPSS Şartı Olmadan Engelli ve Normal 218 Personel Alımı Yapıyor

İSPER yayımladığ farklı ilanlar ile 218 personel alımı yapacak. Bu yönde alımlar Engelli ve Normal Personel kapsamında yapılacaktır. 3 farklı ilan yayımlayan İSPER aşağıdaki kadrolarda personel alımı yapacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

İstanbul ilinde bulunan İstanbul Personel Yönetim A,Ş bünyesindeki personel ekskliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve nitelikler toplamda 218 personel alımı yapacak. Alımlar daimi olarak yapılacak olup detayları haberimizde sizlere aktarıyoruz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İSPER personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak pozisyona göre ilgili eğitim kurumlarının İlkokul, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Gerekli sertifikalara sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğin yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi nitelikler aranacak. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyor.

BAŞVURULAR:

ilgili ilanlara başvurular bugün başlamış olup e geç 18 - 19 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacaktır. Başvurular, İsterner resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır. Ayrıca ilanlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki ibağlantıları kullanabilirsiniz.

KADRO DAĞILIMI:

Engelli statüsünde, 5 Raporlama Elemanı, 2 Yardımcı Personel, 15 Danışma Görevlisi, 56 yardımcı Personel ve 27 Büro Personeli alınacak. Detaylar için Buraya Tıklayınız.

Bir diğer ilana göre ise yine engelli olarak 3 İşçi ve 3 Yardımcı Personel alınacak. Detaylar için Buraya Tıklayınız.

Normal Statüde ise, 4 Ekip Sorumlusu, 79 İşçi, 3 Sahne Efektörü, 4 Sahne Işıkçısı, 3 Kuaför, 1 Kunduracı, 1 Sahne Aksesuarcısı, 5 Sahne teknisyeni, 3 Terzi, 4 yer Gösterici alımı yapılacak. Detaylar için Buraya Tıklayınız.

Bu kapsamda 3 farklı ilan ile İstanbul Personel Yönetimi A.Ş. toplamda 218 personel alımı yapacağını belirtti.

YORUM EKLE