İSPER 86 Personel Alımı İlanı Yayımladı! En az İlkokul Mezunu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 86 personel alımı ilanı yayımladı. Farklı 3 ilan ile personel alımı gerçekleştirilecek. Kontenjan dağılımı ve şartlar haberde.

İSPER 86 Personel Alımı İlanı Yayımladı! En az İlkokul Mezunu

İSPER 2022 Yılı Personel Alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan personel alımı ilanına göre İSPER bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 3 farklı ilan yayımladı. Bu kapsamda yayımlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan için kontenjan dağılımı ve diğer detayları siz değwerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Hangi Kadrolarda Personel Alınacak?

  • 60 Destek Personeli ( Yardımcı Hizmetler )
  • 1 Sayaç Okuma Personeli,
  • 25 Şoför,

olmak üzere toplamda 86 personel alımı ilanı yayımlandı.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Nitelikler Nelerdir?

Genel olarak adaylardan, Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmasına herhangi bir engel durumu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gereklidir. Özel olarak ise tüm pozisyonlarda En az ilkokul mezunu olmak şartı aranacak.

Şoför Alımı İçin, en az B sınıfı ehliyeti olmak, Aktif araç kullanıyor olmak, SRC ve psikoteknik belgesine sahip olmak gereklidir.

Destek Personeli ( Yardımcı Hizmetler ) kadrosu için ise, Nakti yardım hizmetlerinde öm büro hizmetlerinin sunulması, vatandaşların taleplerini ilgili birimlere yönlendirilmesi, sosyal yardım ve iletişim sürecinde gerçekleştirilebilecek donanıma sahip, Evrak doyalama sürecinde görev alması ve Sosyal hizmet projelerinin aynı ve nakdi yardım hizmetler için kurumun ihtiyaçları doğrultusunda diğer hizmetler, kapsayacak personel alımı yapılacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

İSPER personel alımları için süreç ilanların yayımlanması ile birlikte başladı. aşağıdan kadrosuna göre son başvuru tarihlerine ulaşabilirsiniz. Başvurular ise, sadece Online olarak gerçekleştirilecektir.

Son Başvuru Tarihleri:

Destek Personeli ( Yardımcı Hizmetler ): 14 Ağustos 2022

Sayaç Okuma Personeli: 10 Ağustos 2022

Şoför: 12 Ağustos 2022

Başvuru Adresi: kariyer.ibb.istanbul

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali demirel
ali demirel - 1 yıl Önce

işe ihtinyacım var lütfen

Samed Oruç
Samed Oruç - 1 yıl Önce

Söför

FATMA SARIMEHMET
FATMA SARIMEHMET - 1 yıl Önce

Sayaç okuma işi yapabilirim ne olur birileri sesimi duysun