İSPER 20 - 30 Yaş Arasında 55 KPSS siz Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER farklı kadrolarda 55 personel alımı yapacak. KPSS Şartı olmadan yapılacak personel kadroları ve şartlar detayda.

İSPER 20 - 30 Yaş Arasında 55 KPSS siz Personel Alımı Yapacak!

İŞKUR aracılığı ile personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Yönetim ( İSPER ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 55 kişilik boş kadro ile İşletmeci Personel ve Destek Personeli Alımı yapacak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

  • 2 İşletmeci Personel / Makine Teknikeri,
  • 3 İşletmeci Personel / Elektrik Teknikeri,
  • 24 Destek Personeli / Elektrik Teknisyeni,
  • 19 Destek Personeli / Makine Teknisyeni,
  • 5 Destek Personel / Kaynakçı,
  • 2 Destek Personeli / Tornacı - Freezeci,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İSPER personel alımı için adaylardan öncelikle 20 veya 30 yaş aralığında olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Tekniker alımları için ilgili alanlarda Ön Lisans mezunu olmak, Teknisyen alımları için ilgili alanlarda meslek Lisesi mezunu olmak gerekmektedşrç Ayrıca Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilişkisi olmamak gereklidir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İSPER 55 perosnel alımı için başvurular 18 Ağustos 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 22 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece İnternetten yapılacak olup kariyer.ibb.istanbul/genel başvuru adresinden yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI

YORUM EKLE