İşletmeci Alımları Yapılacak! 5 Ayrı Şehirde 6 Farklı İlan Yayımlandı, Başvurular Alınıyor

İşletmeci olarak görev almak üzere, 5 farklı şehirde 6 farklı işletmeye yönelik işletmeci alımları yayımlanmıştır. Yürütülen işletmeci alımı için adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

İşletmeci Alımları Yapılacak! 5 Ayrı Şehirde 6 Farklı İlan Yayımlandı, Başvurular Alınıyor

Özel sektör işletmelerine işletmeci alımı yapılıyor

İŞKUR üzerinden ilan yayımlayan işletmeler, bünyesindeki işletmelerin yönetimi ve idaresinden sorumlu olacak, işletmeci ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Görev alınacak işletmenin işleyişi, karlılıklarının sürdürülmesi ya da iyileştirilmesi, sektörel anlamda farkındalık yaratacak profesyonel bir bakış açısının kazandırılması gibi nedenlerle ilana çıkıyorlar. Yürütülen işletmeci alımları için görev alacak kişilerin, daha önce işletmeci olarak benzer pozisyonlarda görev almış olmaları, sorumluluk sahibi olmaları, ticari zekası ve yönetim kabiliyeti bulunan, algı yönetimi, vitrin, görünüm uygulamaları gibi hizmet sektörlerinde sıklıkla kullanılan tabirlere aşina olması ve uygulayabiliyor olması, T.C vatandaşı olması, personel yönetimi konusunda motivasyon, takım ruhunun kazanılması, hedef ve uygulamaların ya da projelerin kazanımlarının sonuçlarına katkı sağlayabilecek olması, yöneticilik alanında özellikle tecrübeli, gün sonu veya başlangıç gibi işlemleri yapabilen, müşteri ilişkileri iyi, taraftar müşteriler yaratma konusunda becerikli (kalıcı müşteri), iş hayatında aktif rol oynayan ve kariyer hedefi bulunan kişiler olması istenmektedir.

İlanların yayımlandığı iller

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu işletmeci ilanları için Erzurum, Trabzon, Bursa, Samsun, Nevşehir iller olmak üzere toplamda 6 farklı ilan yayımlanmış durumdadır. İlgili ilanlara ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz İŞKUR açık iş ilanları bölümünden " İşletmeci " şeklinde arama yaparak, yayımlanmış ilanlara erişim sağlayabilirler. Başvurular öncesi üye profilinizdeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olarak kayıtlı olduğundan emin olmanızı önermekteyiz. Mağduriyetin yaşanmaması adına bu detay önem arz etmektedir. Tüm işletmeci alımları, teknik personel alımları ve çok daha fazlasından ilk siz haberdar olmak isterseniz mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da takip etmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mervan kardaş
Mervan kardaş - 3 yıl Önce

Diyarbakır temizlik personeli ne Zaman yayınlayacak