İŞKUR Üzerinden BİM, A101, ŞOK Mağazalarına Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden Türkiye'nin önde gelen perakende satış mağazalarından A101, BİM ve ŞOK'a çok sayıda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Satış temsilcisi, mağaza sorumlusu, kasa görevlisi, depo görevlisi kadrolarındaki ilan detayları haberimizde..

İŞKUR Üzerinden BİM, A101, ŞOK Mağazalarına Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu Milli İstihdama önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden açıklanan kamu kurumu memur alım ilanları, özel firmalara ait bir çok kadroda ve sektördeki iş ilanları ve diğer personel alım ilanlarını aktarmaya devam ediyoruz.

İŞKUR'da açıklanan personel alım ilanlarına göre BİM, A101 ve ŞOK Mağazalarına çok sayıda personel alımları yapılacak. Bu alımlarda, depo görevlisi, mağaza sorumlusu, satış temsilcisi, kasa görevlisi kadrolarında istihdamlar yapılacak. İşte detaylar..

A101 PERSONEL ALIMI

Yeni Mağazacılık Anonim şirketi Türkiye genelinde bir çok il merkezi ile ilçelerinde görevlendirilmek üzere alımlar yapacak. Satış temsilcisi, reyon görevlisi, beden işçisi kadrolarda alımlar devam ediyor.

BİM 321 PERSONEL İSTİHDAMI

BİM'e istihdam edilecek olan personel alımlarında market elemanı kadrosunda 10 kişi Antalya ilinde görevlendirilecek. Kasiyer kadrosunda ise Balıkesir ilinde 1 kişi, İstanbul ilinde kasiyer olarak 300 kşi alınacak. Reyon görevlisi kadrolarında Yalova ve Tekirdağ illerinde alımlar yapılacak. Sekreter, Muhasebeci, insan kaynakları yönetimi meslek elemanı kadrolarında yine bir çok ilde istihdamlar sağlanacak.

ŞOK FARKLI KADROLARDA ALIMLAR YAPACAK!

Şok Mağazalarının personel alımlarında reyon görevlisi, beden işçisi, forklit operatörü, market elemanı kadrolarında alımlar yapılacak. Toplamda 57 kişi istihdam edilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden açıklandı. Şahsen başvuru da yapılabilecek.

Tüm bu ilanlarda başvuru şartlarında adayların en az 18 yaşını tamamlamış olmaları, 19 yaşından gün almış olmaları, başvurularda istenilen genel ve özel şartları taşımaları gerekmektedir. İlanlara erişmek için İŞKUR e-şube üzerinden giriş yapmak ve iş yeri ünvanına, BİM, A101 yada ŞOK mağazaları yazarak aratmak yeterli olacak. Diğer gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fehmi Eşin
Fehmi Eşin - 4 yıl Önce

Aydında personel alımı varmı

Mehmet Hakkari
Mehmet Hakkari - 4 yıl Önce

Alım felan yapmıyorlar

Perihan
Perihan - 4 yıl Önce

Aklınız varsa a101 e girmeyin

Ridvan
Ridvan @Perihan - 4 yıl Önce

Niye nasil bi sorun olabilir ki