İŞKUR Üzerinden 84 Bin (84.000) Pozisyon İçin Yurt Geneli Personel ve İşçi Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan 84 bin (84.000) iş ilanı pozisyonu için yurt geneli personel ve işçi alımları yapılıyor. Peki detaylar nedir?

İŞKUR Üzerinden 84 Bin (84.000) Pozisyon İçin Yurt Geneli Personel ve İşçi Alınıyor!

Ülkemizin işsizlik konusuna çözüm bulması için görevlendirilen ve iş verenler ile iş arayan yüz binlerce kişiyi her sene bir araya getirerek faaliyetlerini sürdüren İŞKUR üzerinden sizlerde iş sahibi olabilirsiniz. İŞKUR yayımlamaya devam ettiği iş ilanları ile yüz binlerce kişiyi iş sahibi yapıyor.

İşin Olsa ekibimize İŞKUR iş ilanları hakkında yoğun istek gelmesi üzerine sizler için bu özel içeriği ürettik. Buna göre İŞKUR üzerinden Türkiye geneli 84 bin iş ilanı yayımlandı. 84 bin (84.000) iş ilanı için personel ve işçi alımları yapılmaktadır. Peki alımlar nasıl yapılacak ve detaylar nedir?

84 BİN İŞ İLANLARI DETAYLARI NEDİR?

İŞKUR üzerinden 84 bin kişilik personel alımı ilanı bulunmaktadır. Konu hakkında İŞKUR'un sitesinden bir görüntüyü hemen aşağı bölüme ekliyoruz. Başvuruları yapmak için aşağıdaki linki takip etmeniz gerekmektedir. Eğer İŞKUR'a giderek 84 bin personel alımı hakkında bilgi edinmek istediğinizi belirtirseniz her hangi bir dönüş alamazsınız çünkü tek bir ilanda 84 bin iş ilanı yok İşin Olsa ekibi olarak tüm ilanların birleşimi sonucu 84 bin kişilik personel alımı yapıldığını sizlere belirtiyoruz.

BAŞVURULAR ve POZİSYONLAR NELERDİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanmış olan tüm iş ilanlarını görmek ve başvuru yapmak istiyorsanız hemen (https://goo.gl/j8jrNz) linkini kopyalayın ve tarayıcılarınızın adres çubuğuna yapıştırarak git tuşuna basınız. Bu sayede tüm iş ilanlarını görebilirsiniz. Ambar görevlisinden, güvenlik alımına, boyacı ilanlarından, büro memuru alımlarına kadar tüm pozisyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

İŞİN OLSA / ÖZEL HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesrin Çalışkan
Nesrin Çalışkan - 5 yıl Önce

Dürüstlüğün çalışkanlığın bir anlamı kalmadı. İşe alımlarda işkur olması kişilerin işe girmesini gerçekten sağlıyormu? Sadece ilanları gösterip nereye müracat etmek istersin diyorlar. Bunu internetten yada dışarda asılı ilanlardan zaten görüyoruz. İş görüşmesine gidincede bakıyorlarki genç değil ciddiye bile almıyorlar. Bazıları ise işkurdan işe giriş yapıp işe elwman alınmasını istiyorlar amaç kendi ceplerinden para çıkmasın diye nasılsa devlet maaş ödeyecek diye eleman istiyorlar ama eleman sürekli değiştiriliyor işim garantiliği yok. Kpss ve yaş sınırı. Haksızlık bence. Eğer kamuya personel ywrleştirilecekse genç nesil beklesin biz 30 yıldır bekliyoruz önce yaş sınırını kaldırsınlar. Kişinin okul hayatındaki başarı notuna göre işe alım yapsınlar. Okulda başarılı olan öğrenciler sorumluluk sahibi çalışkan işine gereken önemi veren kaliteli insanlardır. Devlet okulları için diyorum. Sonra devletime vatandaş olarak durumumu yazdım iki defa. Maalesef bu işle görevlendirilen kişi mektubu işkura gönderiyor işkurda şu işler var deyip haberdar ediyor yaş tutmuyor tabii. Bunun içim işkura gitmenin anlamı yokki. İmternette var zaten ilanlar. Önce yaşı geçmiş okulda başarılı olan insanlar kamuya alımsım. Birde benim gibiler için kamu lersoneli alın. 49 yaşındayım okul hayatımda başarılıydım ve hala işsiz üniversiteliyim. Devletim önceliği biz yaşı geçmiş insanlara şans versin istiyorum. Kpss sınavı olmadan yaş sınırı olmadan başarı notuna göre almasını istiyorum.

Tolga
Tolga - 5 yıl Önce

Dayı varmı dayı ? Gazaltı kaynakcisiyim ama akaryakıt istasyonunda çalışıyorum nasıl olacak şimdi? Sözde eleman ariyorlar

Hanifi dursun
Hanifi dursun - 5 yıl Önce

Iş.arıyorum

Rasim
Rasim - 5 yıl Önce

İs ariyorum her işi olur yaşım 36

Yaser
Yaser - 5 yıl Önce

Isverenler trilyonlar kazanıyor işçiye gelince 10tl zami çok görüyorlar devlet bu konuyla da ilgilensin zahmet olmazsa

Halil ibrahim bozkurt
Halil ibrahim bozkurt - 5 yıl Önce

Ne iş olursa yaparım hatay hassaliyim

Vanlı Yusuf
Vanlı Yusuf - 5 yıl Önce

Eğerki tor pilin var ise vanda işe girebilirsin yok ise avucunu yalarsin diyolar açıkça adalet yok işkur dan işe girmek hayal yani bizim için

Hatice şimşek
Hatice şimşek - 5 yıl Önce

Dayın varsa iş çok