İŞKUR Üzerinden 79 Bin İş İlanı Pozisyon İçin Personel Alınıyor! (Türkiye Geneli)

İŞKUR üzerinden yayımlanan 79 bin farklı iş ilanı pozisyonları için Türkiye geneli personel alımı yapılıyor. Peki pozisyonlar nelerdir, nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR Üzerinden 79 Bin İş İlanı Pozisyon İçin Personel Alınıyor! (Türkiye Geneli)

Ülkemizde işsizliğin azaltılması için yoğun olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Türkiye İş Kurum aracılığı ile hem kamu kurumları hemde özel sektör kurumları açık pozisyonları için iş ilanları yayımlamakta ve Türkiye İş Kurumu bünyesinde görev yapan iş ve meslek danışmanı personelleri bu kadrolara işsizleri yerleştirmektedir.

İşin Olsa ekibimize yoğun rağbetin gelmesi üzerine İŞKUR üzerinden bulunan tüm iş ilanları hakkında sizlere özel bir içerik hazırladık. Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesine bakıldığında 79 bin iş ilanı olduğu görülmekte olup 79 bin pozisyon için personel alımı yapılacağı ön görülmektedir. Peki detaylar nedir?

79 BİN İŞ İLANI DETAYLARI NEDİR?

79 bin iş ilanı hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları tarafından yayımlanmış olup çok farklı pozisyonlar için alımlar yapılacaktır. Örneğin öğretmen, garson, tamirci, mobilyacı, aşçı, memur, engelli personel, kaynakçı, teknisyen, tekniker, şoför, güvenlik görevlisi, sağlık personeli, sekreter vb. gibi aklınıza hangi pozisyon geliyorsa tüm pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan 79 bin iş ilanı için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir? Buna göre müracaat etmek isteyen adayların hemen //www.iskur.gov.tr/ linkini tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması, ardından sayfayı biraz kaydırarak Türkiye genel toplam açık pozisyon sayısı ekranına ulaşması ve tıklayarak tüm pozisyonları görüntülemesi müracaatlarını da tamamlaması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 04:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
SİVASLI
SİVASLI - 5 yıl Önce

ÖZEL KİMSE BAŞVURMUYOR Kİ İLK ÖĞRETİM MEZUNUNA KADRO VERİRSEN ÜNİVERSİTE MEZUNUNA BOŞ GEZDİRİRSEN OLACAĞI BU TORPİLDE YOK KPSS CALIŞ BABAM ÇALIŞ

NEVZAT
NEVZAT - 5 yıl Önce

Guzel bi çalışma işsizlerin yüzü azda olsa güler

issiz adam
issiz adam - 5 yıl Önce

Okulla alakası yok kardeş torpil olmuş

Ayhan
Ayhan - 5 yıl Önce

Okulla alakası yok kardeş torpil olmuş

Gönül
Gönül - 5 yıl Önce

Herşey torpil olmuş KPSS'de çalış ömrün boyunca

Mehmet YARDIM
Mehmet YARDIM - 5 yıl Önce

Nasıl başvuru yapabilirim acaba?.