İŞKUR Üzerinden 1250 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılacak! İlanlara Başvurular Başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1250 kişilik güvenlik görevlisi personel alımına nasıl başvuru yapılır, aranılan şartlar neler? Tüm merak edilenlere ve detaylarına haberimizde değindik...

İŞKUR Üzerinden 1250 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılacak! İlanlara Başvurular Başladı

Son zamanlarda ilgi gören pozisyonların başında gelen özel güvenlik görevlisi kadrosuna yönelik ilanlar, İŞKUR üzerinden yayımlanmaya başladı. Silahlı ya da silahsız özel güvenlik ilanları, İŞKUR aracılığıyla kamuoyuna duyuruluyor ve adaylar başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Özel sektör işletmelerine yapılan güvenlik görevlisi personel alımı için yayımlanan ilanların şartlarına aşağıda yer veriyor olacağız. İlgili ilanlara başvuracak adayların; en az lise mezunu olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, mesleki sorumluluk bilinci yüksek olması, dış görünüşüne dikkat etmesi, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi, vardiyalı çalışma sisteminde görev almayı kabul ediyor olması istenmektedir.

İLANLARA BAŞVURU YAPMAK VE GÖRÜNTÜLEMEK

İlanlar İŞKUR açık iş ilanları adresinden duyurulmaktadır. Bu ilanlar, özel sektör işletmelerine Türkiye genelinde yapılan güvenlik görevlisi alımı ilanlarını kapsamakta olduğundan, adaylar başvuru yapacakları ili seçmelidirler. İlgili ilanlara başvurularda, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinin iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvuru yapılmasını önermekteyiz. İlan numaralarını not ettikten sonra müracaat edilmesi, başvurularda problem yaşanmasının önüne geçecektir. Özel güvenlik sertifika süresi dolmuş, yenileme tarihi geçmiş adayların başvurularına olanak tanınmamaktadır. Bu nedenle adaylarımızın sertifikalarının daha süresinin olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Açık iş ilanları sayfasından meslek ile arama bölümüne güvenlik yazıp, ilgili seçeneklerin açılmasının ardından; arama butonuna basmanız gerekmektedir. Böylelikle tüm ilanlar karşınıza çıkacaktır.

TÜM GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLANLARINA ANINDA BAŞVURMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRİN, HABERİNİZ OLSUN!

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa sezen
Mustafa sezen - 4 yıl Önce

Başvurular başladımı işkurda göremiyorum

Mustafa sezen
Mustafa sezen - 4 yıl Önce

Karamanda alım varmı