İŞKUR Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Muhasebeci Kadrolarında 8 Bin 190 personel Alımı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye genelinde 8 bin 190 personel alımı yapılacak. Alım yapılacak olan pozisyonlarda Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Muhasebeci ve pozisyonlar bulunuyor. En az lise mezunu olan adaylar başvuruları nasıl yapacak?

İŞKUR Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Muhasebeci Kadrolarında 8 Bin 190 personel Alımı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile en az lise mezunu olan personel alım ilanları yayımlandı. Firmaların personel ihtiyaçlarını gidermek için yapılan alım ilanlarına göre eğitim düzeyinde lise, ön lisans ve lisans mezunu olan adaylar arasından Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Muhasebeci pozisyonlarında toplamda 8 bin 190 alım gerçekleşecek. Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

BÜRO MEMURU ALIMLARI;

Genel büro memur alımları için Türkiye genelinde 2 bin 11 personel alımı yapılacak. Adayların başvuru şartlarında en az lise dengi öğrenim düzeyine sahip olmaları, erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması, 18 yaşını tamamlamış olmaları ile Office programlarını kullanabilmeleri gerekiyor.

Büro Memuru alımları için: https://goo.gl/oSyUZh

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI; 

Silahlı yada silahsız güvenlik sertifikası bulunan adaylara yönelik olarak 3 bin 133 özel güvenlik personeli alımları yapılacak. Adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olmaları gerekiyor. Güvenlik görevlisi alımlarda çoğu iş ilanında vardiya usulü çalışma düzenine ayak uydurabilecek adayların başvuru yapması gerekmektedir. Deneyimli yada deneyimsiz adaylar başvuru yapabileceği birçok ilan bulunmaktadır.

Özel güvenlik görevlisi alımları için: https://goo.gl/oU32A9

MUHASEBECİ ALIMLARI

Ön muhasebeci alımlarında firmalar muhasebe departmanlarında görevlendirilmek üzere tecrübeli yada tecrübesiz olan eğitim düzeyinde ise lise, ön lisans ve lisans mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri 1.510 personel alım ilanı yayımlandı. Alımlar devam ediyor.

Ön Muhasebeci alımlar için: https://goo.gl/NZ372w

ŞOFÖR ALIMLARI;

Yük şoförü, makam şoförü, servis şoförü yada yolcu şoförü başvurularında adayların ilgili araç kullanabilmeleri için ehliyet sahibi olmaları, aktif olarak araç kullanabilmeleri psikoteknik belgesine sahip olmaları gerekmektedir

Şoför alımlarına başvuru için: https://goo.gl/rry9mT

Türkiye genelinde yukarıda bahsedilen pozisyonlarda toplamda 8 bin 190 personel istihdamı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların linki tarayıcıdan açarak İŞKUR eşubeye giriş yapmaları özgeçmiş oluşturmaları ve son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamış olmaları gerekiyor. Ayrıca İşkur şubelerinden iş ve meslek danışmaları aracılığı ile alımlara başvuru yapılabilecek. Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 22:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
35
35 - 3 yıl Önce

buna da yaş sınırı koymayın

Fahrettin
Fahrettin - 3 yıl Önce

Slm ben fahrettin nizip/gaziantepte ikametgah ediyorum src belgem var E sınıfı ehliyet var orta okul mezunuyum evliyim 7 cocugumvar aranizda calismak istiyorum

Fahrettin
Fahrettin - 3 yıl Önce

Slm ben fahrettin nizip/gaziantepte ikametgah ediyorum src belgem var E sınıfı ehliyet var orta okul mezunuyum evliyim 7 cocugumvar 05458510206 aranizda calismak istiyorum

Yahya uslu
Yahya uslu - 3 yıl Önce

Güvenlik görevlisi nereye alınacak

Serkan coşkun
Serkan coşkun - 3 yıl Önce

Alım yapılacak yerınn kodunu tıklıyorum brsey gostermıyor o nsl oluyor bılgı verırsınız sevınırım

İsinola
İsinola - 3 yıl Önce

Reklam işleri bişey değil iş felan yok baktım bu sitede hepsi reklam umut taciri

Yeter
Yeter - 3 yıl Önce

İlan kodu nasıl olacak yardımcı olu. Lütfen

Yahya uslu
Yahya uslu - 3 yıl Önce

Dünde yazmistim guvenlik nereye alinacak