İŞKUR Aracılığı İle TÜBİTAK 42 Personel Alımında Son Gün

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için 42 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Başvurularda son güne gelindi ve haberimizin devamındaki bilgiler doğrultusunda başvurularınızı yapabilirsiniz.

İŞKUR Aracılığı İle TÜBİTAK 42 Personel Alımında Son Gün

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için personel alım ilanı yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre başvurularda son güne gelindi. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan için son gün ve adaylar aşağıdaki haberimizin devamındaki bilgiler doğrultusunda başvuru yapabilirler.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için toplamda 42 kişilik boş kadro ile farklı statülerde personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre, TÜBİTAK 20 Terörle Mücadelede Yaralanan ve 32 Engelli personel olmak üzere toplamda 42 kişi alacak.

Buna göre söz konusu ilan için başvurular, 06 Haziran 2018 tarihi itibari ile başlamıştı ve en geç 18 Haziran 2018 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Söz konusu ilan için başvurular, www.iskur.gov.tr adresi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlüğü üzerinden yapılması gerekmektedir.

Adaylardan başvuru yapabilmeleri için, Ekip çalışmasına uygun olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Sonuç odaklı olmak, Sorumluluk sahibi olmak, 2016 veya 2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca Engelli adaylardan EKPSS'ye girmiş olmaları şarttır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya Demir
Hülya Demir - 4 yıl Önce

Başvurmak istiyorum