İŞKUR Aracılığı ile En Az İlkokul 500 Ambar ve Depo Görevlisi Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile özel sektör firmaları en az ilkokul 500 ambar ve depo görevlisi alımı yapılıyor. Peki başvurular nasıl yapılacak? Detaylar nedir?

İŞKUR Aracılığı ile En Az İlkokul 500 Ambar ve Depo Görevlisi Alınıyor!

Ülkemizin dört bir yanında görevlerine devam etmekte olan kamu ile özel sektör firmaları açık pozisyonları için ihtiyaçlarına göre personel alımları gerçekleştirmektedir. Buna göre personel alımı ilanlarının büyük bir bölümü kamuoyuna Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmaktadır.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında yurt geneli özel sektör firmalarının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 500 ambar ve depo görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki alımlara ilişkin detaylar nedir ve adaylar nasıl başvurularını gerçekleştirebilir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre özel sektör firmanın en az ilkokul mezunu 500 ambar ve depo görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az ilkokul mezunu olması, sorumluluk sahibi olması, vardiyalı sistemde çalışabilir olması, not tutabilir olması, kayıt yapabilir olması ve tercihen bilgisayar kullanmayı biliyor olması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Özel sektör firmaları en az ilkokul mezunu 500 ambar ve depo görevlisi alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Başvurularını yapmak isteyen adayların hemen (https://goo.gl/mpWXvA) linkini kopyalaması, tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve müracaatlarını da yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 20:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gul
Gul - 5 yıl Önce

9 sene taşeron olarak Devlet Kurumlarında çalıştım. Geçen sene 31 Aralıkta sebepsiz işime son verildi. Torpilliler gene kadro için yerimize kuruldular. 13 aydır iş arıyorum. Iskuru yol ettim. 43 yaşındayım ve öğretmen lisesi mezunuyum. Bu haberlerin hepsi yalan. Göstermelik... Dayın varsa ilkokul terksen bile bir yerlere görebiliyorsun. Nasıl bir düzen bu ya.

Banu
Banu - 5 yıl Önce

Trabzon varmı

Mustafa
Mustafa @Banu - 5 yıl Önce

Genel olarak alıyorlar galiba

Bulent yilmaz
Bulent yilmaz - 5 yıl Önce

Basvuru formu nasil doldurcam

Tuncay
Tuncay - 5 yıl Önce

Balıkesir de varmi

Senol
Senol - 5 yıl Önce

Var trabzonluyum

Aaa
Aaa - 5 yıl Önce

İnsanları aldatmayin. Duyguları ile oynamayın. Yaratıklar.

Gokhan ozyon
Gokhan ozyon - 5 yıl Önce

Kirikkale varmi

Cevat Alacan
Cevat Alacan - 5 yıl Önce

Daha önce esnaftim 17 yıl gece bekçisi olarak görev yaptıktan sonra emekli oldum depo sorumlusu olarak çalışmak istiyorum bilginize