İŞKUR Aracılığı ile Bin 345 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az İlkokul

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile en az ilkokul mezunu bin 345 büro memuru alımı yapılıyor. Peki alıma ilişkin detaylar nedir, kimler nasıl başvuru yapabilir.

İŞKUR Aracılığı ile Bin 345 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az İlkokul

Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte olan Türkiye İş Kurumu aracılığı ile her gün binlerce kişilik memur ve personel alımı ilanı kamuoyuna duyurulmaktadır. Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlarda en çok rağbeti büro memuru kadrosu görmektedir.

İşin Olsa ekibine gelen yoğun istekler üzerine sizler için bu içeriği hazırladık. Buna göre İŞKUR aracılığı ile bin 345 büro memuru alımı yapıyor. Peki bin 345 büro memuru alımına ilişkin detaylar nedir, kimler başvuru yapabilir, bin 345 büro memuru alımına ilişkin tüm bilgileri İşin Olsa ekibi olarak sizlere iletiyoruz.

BİN 345 BÜRO MEMURU ALIMI DETAYLARI NEDİR?

Bin 345 büro memuru alımı yapılıyor peki ilan detaylar nedir? Buna göre alımlar İŞKUR üzerinden yapılacak olup ilanlar özel sektör firmaları tarafından yayımlanmıştır. Adayların en az ilkokul mezunu olması, rapor tutabilir olması, bilgisayar kullanmayı ve Microsoft Office programlarını biliyor olması gerekmektedir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Bin 345 büro memuru alımı ilanına adaylar başvurularını nasıl yapabilir. Buna göre müracaatlarını etmek isteyen adayların https://goo.gl/JeiNis linkini kopyalaması, tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması, uygun pozisyonlar için müracaatlarını aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kendi illerinde alım var ise adaylar illerindeki İŞKUR'a giderek büro memuru kadrolarını görmek istediğini ve başvuru yapmak istediğini söyleyebilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra Ayabakan
Zehra Ayabakan - 5 yıl Önce

Malatya ili bu ilana dahil mi iller arasında malatya var mi

Rana Duran
Rana Duran - 5 yıl Önce

Hatay Reyhanlıda alım yapilyormu

Muhammed fatih aydin
Muhammed fatih aydin - 5 yıl Önce

Bu ilanlar izmirde varmı var sa nasıl haber dar ola biliriz

Muhammed fatih aydin
Muhammed fatih aydin - 5 yıl Önce

Nasil başvuru yapa biliriz izmir icin gecerlimi

GuvenGuven
GuvenGuven - 5 yıl Önce

Gebzede oturuyorum 36 yaşındayımyaşındayım 10 yıldır kamyon şöförlüyü yapıyorum eyer varsa şöförluk yapabilirim 0551 976 2775 tşkler

SEYHAN KIYAK
SEYHAN KIYAK - 5 yıl Önce

Başvuruyu nereden yapcaz

Hekim
Hekim - 5 yıl Önce

Sanırım yok bnde Malatyadaym

Hekim
Hekim - 5 yıl Önce

Umarım Malatya da vardır