İŞKUR Aracılığı ile Bin 301 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az İlköğretim

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayımlayan özel sektör firmaları bin 301 büro memuru alımı yapıyor. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

İŞKUR Aracılığı ile Bin 301 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! En Az İlköğretim

Ülkemizin önemli kamu kurum ve kuruluşları arasında yer almakta olan Türkiye İş Kurumu yurt geneli dört bir bölgede faaliyetlerine devam ettirmekte olan iş verenler ile iş arayanları bir araya getirerek yıl içerisinde milyonlarca istidam sağlamaktadır.

Türkiye İş Kurumunda bulunan en yoğun rağbet gören kadrolar arasında bulunan büro memuru kadrosu için bin 301 kişilik personel alımı gerçekleştirilmektedir. İşin Olsa ekibimize özellikle sosyal medya aracılığı ile büro memuru alımı kadrosu için yoğun rağbet geldiği içi sizlere bu özel ieçriği üretiyoruz. Toplamda bin 301 büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile bin 301 büro memuru alımı yapılıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre alımlar özel sektör firmalarınca yapılacak olup adayların en az ilköğretim mezunu olması, bilgisayar kullanmayı biliyor olmak, rapor sunabilir olmak, Microsoft Office programlarından anlıyor olmak (tercihen), sorumluluk sahibi olmak gibi şartlara adayların sahip olması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile bin 301 büro memuru alımı yapılıyor. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre başvuruları yapmak isteyen adayların (https://goo.gl/YYsxjT) linkini kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine
Emine - 5 yıl Önce

Müracaatta bulunsan ne değişiyor 9 ay çalış sonra git yaşta gidiyor heveste

Davut
Davut - 5 yıl Önce

İlkokul mezunu nasıl büro memuru oluyor anlamadım açık dan üniversite mi okulda ama kayıt yaptıran dan lise diplomasını istiyorlar demek ki torpille giriyor va

Ayten
Ayten - 5 yıl Önce

Ben şunu anlamıyorum en az ilk öğretim mezunu büro memuru alınıyor. Ben önlisans mezunuyum.işkur a kayıtlı işsizim.3 tane mesleğim var. Iskur bize is bulmuyor vasıflı elemanları neden büro memuru yapıyor. Eğer öyle bir fırsat varsa işkur önce kayıtlı vasıflı issizleri arama onlara bu fırsatı sunmalidir

Ummugulsum
Ummugulsum - 5 yıl Önce

Kaç senedir işkurda kayitliyimm beni birgün bile aramadilar is vermek icin

Melike
Melike - 5 yıl Önce

İşveren 9 ay çalıştırıyo sonra işe son veriyo spnra istihdamda artış saglandı deniyo istıhdamda süreklilik olursa issızlik azalır işveren işkurun teşvikini sömürüyor .devleti zarara sokuyorlar.

Taner
Taner - 5 yıl Önce

10 yıldır işkur uyesiyim 1 defa bile işkur aracılığı ile hiçbir işe giremedim.

The
The - 5 yıl Önce

Okuyamayanlar acından ölsün diyonuz yani

Murat KARA
Murat KARA - 5 yıl Önce

Yüksek okul mezunları boşta geziyor,İsyan etmemek elde deyiş,ALLAH TAN KORKUN YA,BU JADARINA PESSS,BURASI TÜRKİYE,