İŞKUR Aracılığı ile Bin 202 En Az İlkokul Büro Memuru Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu bin 202 büro memuru alımı yapılıyor.

İŞKUR Aracılığı ile Bin 202 En Az İlkokul Büro Memuru Alımı Yapılıyor!

Ülkemizin oldukça önemli kamu kuruluşları arasında yer alan ve Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce farklı çalışma bölgesi ile hizmetlerini sürdüren işsizlik konusunda yoğun çalışmalar gerçekleştirmekte olan Türkiye İş Kurumu yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor.

Türkiye İş Kurumu tarafından yeni yayımlanan ilanlara göre özel sektör firmalarının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu toplam bin 202 büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir. Peki büro memuru alımında detayla nedir, büro memuru alımına kimler başvuru yapabilir.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Kurumu ilanlarına göre özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 202 büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir. Peki ilan detayları nedir? Adayların en az ilkokul mezunu olmak, bilgisayar kullanmayı biliyor olmak, Microsoft Office programlarında başarılı olmak, okuma yazma biliyor olmak, rapor tutabilir ve sunabilir olmak gibi şartlara sahip olunması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara göre özel sektör firmaları en az ilkokul mezunu bin 202 büro memuru alımı yapmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre müracaatlarını etmek isteyen adayların https://goo.gl/JeiNis linkini kopyalaması, tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması, uygun pozisyonlar için müracaatlarını aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 22:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 6 yıl Önce

Ben önlisans mezunuyum hakkaride calismak istiyorum bir iste calismaya cok ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

Hüseyin
Hüseyin - 6 yıl Önce

Ben çalışmak istiyorum kayseriden engel raporum var lise terk okudum lütfen bana geri dönüş yapınız

Rukiye
Rukiye - 6 yıl Önce

Bende çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz acil

Lise mezunu
Lise mezunu - 6 yıl Önce

Nasi bi iş maaşı ne kadar bi bilgi lutfen

yakisikli
yakisikli - 6 yıl Önce

buro memurlugu isinde saat engec saat 17.00

Aysel sekban
Aysel sekban - 6 yıl Önce

Ben kastamonuda oturuyorum bende çalışmak iştiyorum kat görevlisi temizlik işi istiyorum lütfen banada yardımcı olurmusunuz üç tane çocuğum var evim yok kirada oturuyorum itibat numaram 05384291971

Şeyma
Şeyma - 6 yıl Önce

Saat geç olmuyacak çalışmak çok istiyorum yardımcı olursanız memnunolurum

Ozlem
Ozlem - 6 yıl Önce

Butun iller için gecerlimi