İŞKUR 25 Temmuz Tarihinde 5 Bin Personel Alım İlanı Daha Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden 110 bin personel alımı yapılacak! 25 Temmuz tarihinde İŞKUR üzerinden 5 bin personel alımı daha yayımlandı. İşçi, memur, TYP ve personel alım ilanlarına göre ne kadar personel alımı yapılacak? işte detaylar..

İŞKUR 25 Temmuz Tarihinde 5 Bin Personel Alım İlanı Daha Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Kamuya ve özel firmalara çok sayıda personel alım ilanları yayımlayan İŞKUR, 25 Temmuz tarihi itibari ile toplamda 110 bin alım yapacak. Memur, işçi ve personel alım ilanlarında 5 bin yeni iş ilanı daha yayımlandı. Adaylar başvurularını nasıl yapacak? 

Kamuda ve firamaların personel ihtiyacının giderilmesi için yapılan alım ilanlarına göre 110 bin 126 kişilik alımlar devam ediyor. Başvurular Türkiye İş Kurumu Müdürlüklerine veya İŞKUR e şube  üzerinden özgeçmiş eklenerek başvuru yapılabilecek. Alımlarda en çok beden işçisi alımları, büro personeli, güvenlik görevlisi, satış danışmanı, temizlik görevlisi alımları öne çıkmakta. 

Başvurularda adaylar e devlet üzerinden de yapılabilecek. Adaylar başvuru yapmak istenilen pozisyonların başvuru şartlarına uygun olan ilanlara başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru şartları ilanlarda farklılık gösterebilmektedir. Genel başvuru aşrtlarında adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları, son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamaları gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 21:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan orman
Volkan orman - 4 yıl Önce

Güvenlik görevlisi alimi varmı şuan belediyeye

Kezban
Kezban - 4 yıl Önce

Nereye baş vuru yapıcaz işkur kamu işi yok diyor

Aslı
Aslı - 4 yıl Önce

E devlet üzerinden nasıl başvuru yapılıyor

Adalet
Adalet - 4 yıl Önce

Aynen kamu seçeneğinde sadece tek ilan çıkıyor istanbulda oda elektrik

Cuma Yavuz
Cuma Yavuz - 4 yıl Önce

Hangi fabrika karda iş çialmi yapıyor

Cuma Yavuz
Cuma Yavuz - 4 yıl Önce

Hangi fabrika da işçi alımı yapıyor

Cuma Yavuz
Cuma Yavuz - 4 yıl Önce

Hangi fabrika da işçi alımı yapılıyor