İş Bankası Yabancı Dil Bilen Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

İş Bankası farklı yerlerde bulunan farklı şubeleriyle bankacılık sektöründe adı duyurmuş ve devlet bankaları adına da iyi işler yapan bankalardan bir tanesidir. Resmi internet sitesi tarafından açıklanmış olan müfettiş yardımcısı alımı için başvuru koşullarını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

İş Bankası Yabancı Dil Bilen Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

İş Bankası bünyesinde çalışmak üzere bankanın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin değerlendirmiş olduğu ve Genel Müdürlük bölümünden hem yurt içinde hem de yurt dışındaki şubeler arası kordineyi sağlayacak ve denetimini yapacak olan müffettiş yardımcılığı için alım sınavı gerçekleştirileceği açıklandı. Yapılacak müfettiş yardımcılığı alım sınavıyla iligli olarak belirlenen koşullara adayların uyması önemli derecede sağlanırken, başvuru koşullarına uymayan adayların alımları geçersiz sayılacağı açıklandı. 

Başvuru Koşulları

İş Bankası bünyesinde müfettiş yardımcılığı konusunda başvuru yapmak isteyen adaylar için belirlenen başvuru koşulları şunlardır; " T.C. vatandaşı olmak, 11 Mayıs 1989 sonrası doğmuş olması, 4 yıllık üniversiteden mezun olmak, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden mezun olması, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da 2019 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olması, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, türkiyenin her yerinde görev yapabilme durumu olması" adaylardan istenilen başvuru şartlarındadır. 

Başvuru Nasıl Yapılır

29 Nisan 2019 günü bitecek olan başvurular için adayların cv.isbank.com.tr adresine başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:51
YORUM EKLE