ING Bank Personel Alımı Yapıyor

ING Bank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda banka personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.

ING Bank Personel Alımı Yapıyor
Özel bankalar arasında yer almakta olan ING Bank boş bulunan pozisyonlar için çok sayıda banka personeli alımı yapmaya devam ediyor. Banka personel alım ilanları hakkında ING Bank resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümü aracılığı bilgi verdiği gibi yine açık pozisyonlarını interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

ING Bank'ın interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurduğu açık pozisyonlara göre çok sayıda personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki ING Bank hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak? Alınacak olan personellerin sahibi olması gerektiği nitelikler nedir?

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

ING Bank interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı açık pozisyonlar için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak? Yayımlanan ilanlara göre;

Bireysel Kredi Risk Analitikleri ve Süreç Uzmanı
Dış İletişim Bölümü-Dönemsel Çalışan
İNG Factoring A.Ş. Pazarlama ve Satış Yetkilisi
Mobil Satış Temsilcisi
Gişe Yetkili Yardımcısı
İK İş Ortaklıkları Dönemsel Çalışan
IK Ücret ve Performans Yönetimi Yetkilisi
Yazılım Uzmanı

ING Bank yukarıda bulunan pozisyonlar başta olmak üzere 20'ye yakın farklı pozisyon için banka personeli alımı yapacak. Söz konusu kadrolara müracaat etmek isteyen adayların ING Bank'ın belirlemiş olduğu niteliklere sahip olması gerekmekte olup müracaatlar için aşağıda ki linki takip edebilirsiniz.

https://goo.gl/3y9b8K

YORUM EKLE