İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İlanı Yayımladı!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilan ile İl Özel İdaresine personel alımı yapılacak. KPSS şartı olmaksızın ilan detayları ve kadro bilgisi haberimizde.

İl Özel İdaresi KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilan ile Kırklareli İl Özel İdaresine personel alımı yapılacak. Kırklareli İl Özel İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile Proje Yöneticisi pozisyonunda Personel alacak. 

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Birim: Kırklareli İl Özel İdaresi

Çalışma Süresi: Belirsiz Süreli

Çalışma Saatleri: 07:30 - 17:30

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kırklareli İl Özel İdaresine personel alımı için adaylardan, Fakültelerin 4 yıllık İşletme İngilizce bölümünü bitirmek ( %100 İngilizce ), Erkek, 30 Yaşını doldurmamış olmak, Başvuru tarihi itibariyle Kırklareli ilinde ikamet ediyor olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Affa uğramış olsa bile anayasal düzene ve Devlete karşı işlenmiş mahkum olmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İl Özel idresnini personel alımı başvuruları 29 Nisan 2021 tarihi itibari ile 06 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. Bu kapsamda adaylar başvurularını sadece CV ile kırklarelipersonel@gmail.com adresine yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 2 yıl Önce

Adi kpsssiz fakukte mezunu ingilizde yuzde yuz bu nasil bir ismis fakulte.mezununun burada ne isi var anlamdim hepsi torpil