İl Özel İdaresi İŞKUR Üzerinden 595 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Tokat İl Özel İdaresi Noter Kurası ile TYP personel alımı yapacak. Yeni yayımlanan personel alım ilanı İŞKUR üzerinden başvuru almaya başlandı. İŞKUR 595 TYP alım detaylar haberimizde

İl Özel İdaresi İŞKUR Üzerinden 595 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Tokat İl Özel İdaresi Noter Kurası ile TYP personel alımı yapacak. Yeni yayımlanan personel alım ilanı İŞKUR üzerinden başvuru almaya başlandı.

Tokat İl Özel İdaresi Başkanlığının Türkiye İş Kurumu aracılığı yayımladığı personel alım ilanına göre 595 TYP alımı yapılacak.  Toplum Yararına Programı kapsamında yapılacak olan alımlarda başvurular 23 Temmuz tarihinde alınmaya başlandı. Buna göre 27 Temmuz tarihinde başvurular tamamlanacak.

595 PERSONEL ALIMI

Adaylar başvuruları İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Noter Kurası ise "26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı Konferans Salonunda" 31 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak. 

6 Ağustos tarhinde iş başı yapıalcak olan alımlarda 146 gün çalışma süresi ile birlikte 31 Aralık 2018 tarihinde tamamlancak. 

Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR Portal Sistemine kayıt olmaları ile TYP NO: 260548 ilana erişmeleri ardından başvuru adımlarını 27 Temmuz tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor.

Başvuru detayları

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 23:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 3 yıl Önce

yeni typ de uzatma var mı sekiz dokuz ay gibi

Hüseyin gezer
Hüseyin gezer - 3 yıl Önce

Nezaman alimlar

Özlem
Özlem - 3 yıl Önce

Öncelikle haksız yere işinden gücünden olan işçilerin haklarını işlerini adaletli bir şekilde verilmesini işlerini de vermeleri ni istiyoruz haksız yere işinden gücünden olanların