İBB Yeni İlan! BELTUR 62 Mutfak Personeli Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi az önce 62 personel alımı ilanı yayımladı. Mezuniyet şartı olmaksızın 62 mutfak personeli alımı yapılacak.

İBB Yeni İlan! BELTUR 62 Mutfak Personeli Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı. BELTUR bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda ilan için adaylardan aranacak başvuru şartları ve kontenjan dağılımını sizlere aktarıyoruz.

Alım Yapılacak Mutfak Görevlisi Kontenjan Dağılımı:

  • 1 Yemekhane Proje Sorumlusu,
  • 45 Servis Elemanı,
  • 1 Baş Aşçı,
  • 10 Aşçı,
  • 5 Aşçı Yardımcısı,

olmak üzere toplamda 62 personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

BELTUR Personel alımı için adaylardan, genel olarak " İnsan ilişkileri ve İletişim Gücü yüksek olmak, Yiyecek İçecek yönetmeciliği alanında Deneyim sahibi olmak, Kişisel bakıma ve dış görünüşe önem vermek, Hijyen Kurallarına, Dikkat eden, Temizliğe özel göstermek, Ekip çalışmasına yatkın olmak, MS Office Programlarına İyi derecede hakim olmak " şartları aranacaktır.

Başvurular Sadece Tek GÜN!

Az Önce İŞKUR ile yayımlanmış olan personel alımı ilanı başvurularu sadece tek gün olacak. Adaylar başvurularını sadece 3 Mart 2022 tarihinde İnternet üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru Kılavuzu

Başvuru Ekranı: https://kariyer.ibb.istanbul adresin Genel Başvuru ilanına başvuru yapılacak.

YORUM EKLE