İBB Kariyer Üzerinden 5 Kadroda KPSS'siz Personel Alımı İlanı Açıklandı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığında KPSS olamadan ve başvuruların internet ortamından alındığı çok sayıda personel alımı yapılacak. 5 kadrodaki öğretmen, bütçe ve raporlama şefi, muhasebe şefi, finans ve hazine şefi ile öğretmen alımı başvuru şartları haberimizde..

İBB Kariyer Üzerinden 5 Kadroda KPSS'siz Personel Alımı İlanı Açıklandı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına KPSS olmadan çok sayıda personel alımları yapılacak. Bu kapsamda 5 farklı kadroda ki ilanlar 19 Mart 2020 tarihinde İBB kariyer portalı üzerinden açıklandı. Başvuru şartları ve diğer detaylar şu şekilde;

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ;

Üniversitelerin Lisan bölümlerinden okul öncesi öğretmenliği mezunu olmak, diğer yandan çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olanlar için yök onaylı formasyona sahip olarak gerekmektedir. 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak, office programlarına sahip olmak, erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması, İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmeleri gerekli olacaktır.

MUHASEBE ALANINDAKİ ALIMLAR;

Finans ve Hazine şefi alanlarında üniversitelerin en az lisans mezunu olmaları gerekli olacaktır. Finans alanında yönetici olarak en az 5 yıl olmak üzere toplamda 10 yıl tecrübeli olmaları gerekli olacaktır. Office programlarını kullanabilen, Muhasebe şefi alanlarındaki alımlarda mali mevzuat vergi mevzuatı SGK, beyanname , e fatura ve e defter süreçlerine hakim olmaları gerekli olacak. Bütçe ve raporlama şefi alımlarında ise adayların bütçe ve raporlama alanlarında yönetici olarak 5 yıl olmak üzere toplamda 10 yıl tecrübeli olması gerekli olacaktır.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Okul öncesi alımlarında son başvuru tarihi 31 Mart 2020 tarihinde, Diğer alanlardaki alımlarda ise 29 mart 2020 tarihinde başvurular tamamlanacak. Diğer yandan başvurular İBB Kariyer portalı üzerinden başvurular tamamlanacak. Diğer yandan İBB Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına 220 personel istihdam edilecek. Bu alandaki başvurular henüz başlamadı. İlana ait detaylar belli olduğunda hemen haberdar olmak için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 00:36
YORUM EKLE