İBB İSPER En Az İlköğretim Mezunu 122 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

İBB İSPER 122 personel alımı ilanı yayımladı. 7 Farklı alanda olmak üzere 122 personel alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve adaylardan aranan şartlar haberde.

İBB İSPER En Az İlköğretim Mezunu 122 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSPER ( İstanbul Personel Yönetim ) 7 farklı alanda olmak üzere 122 personel alımı gerçekleştirilecek. İlan İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olup Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları açıklanmıştır. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilan hakkında detayları aktaracağız.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Detayları Nelerdir?

  • 1 Uzman ( İş Analisti ),
  • 21 Aşçı Yardımcısı,
  • 1 Beden İşçisi,
  • 4 Bulaşıkçı,
  • 77 Garson,
  • 8 Kasiyer,
  • 10 Temizlik Görevlisi,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

İSPER Personel alımı ilanı iki farklı ilanda yayımlandı. Buna göre İSPER personel alımları için Uzman kadrosu için dört yıllık lisans eğitimini mezunu olmak gerekiyor. Diğer pozisyonlar için ise genel olarak,

En az İlköğretim mezunu olmak, Daha önce benzer pozisyonda çalışmış, Güler yüzlü, gıda işletmelerinde çalışmış, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, temizlik kurallarına dikkat eden adaylar alınacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İSPER 122 personel alımı için başvurular 26 Ağustos 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 28 Ağustos 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Başvurular sadece online olarak kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Kontenjana Göre Özel Şartlar nedir?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seda Didin
Seda Didin - 1 yıl Önce

Temizlik ve cay ikramda ve dgr islerde tecrubeliyim lutfen yardımcı olursanız sevinirim tl numaram 5318636241

Samet Aktaş
Samet Aktaş - 1 yıl Önce

İbb boğaziçi a.ş de Temizlik personeli olarak Çalışdım 3 yıl Temizlik yaptım Proje Metro istanbul birim de Benimle anlaşamadilar işten çıkardılar çikarma Sebepleri Performans düşüklü işe verimsizlik bu bir Saçma Kelime Kendi tel.5305659846 Adres. Tahtakale Mah. göksun Sok. no.27/2 Avcilar/İstanbul Ararsaniz Memnun kalirim haberinizi bekliyorum..!