İBB İSPER 8 Alanda 56 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

İBB İSPER 8 Alanda 56 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

İstanbul Personel Yönetim personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce Türkiye İş Kurumu Kurum dışı ilanları kısmında yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSPER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 15 farklı meslekte olmak üzere 56 Personel Alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu ilana göre alımlar En az İlkokul, İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecektir.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 6 Teknik Servis Elemanı,
  • 2 İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı,
  • 1 Bilgi İşlem Destek Elemanı,
  • 4 Büro Personeli,
  • 3 Uzman,
  • 2 Usta Öğretici,
  • 10 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi,
  • 28 Okul Öncesi Öğretmeni,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Genel Şartlar Nelerdir?

İBB İSPER personel alımında adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar çin askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Daha önce benzer pozisyonda çalışmış olmak, Temizlik Kurallarına özen göstermek, Alım yapılacak meslek le ilgili eğitimini almış olmak" ve bu yönde en az İlkokul, İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İSPER Personel alımı için başvurular sadece İnternet üzerinden yapılacaktır. Buna göre adayların İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi kariyer adresinde bulunan başvuru sistemi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU EKRANI: https://kariyer.ibb.istanbul

Başvurular ise lanların yayım tarihi ile başlamış olup bazıları Ekim sonu bazıları ise Kasım ayının ilk haftası sona erecektir. Aşağıdan ilan tarihlerine ve özel başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2023, 09:01
YORUM EKLE