İBB İSPER 3 İlan İle 49 Daimi Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER personel alımı ilanı yayımladı. En az İlköğretim mezunu 49 personel alımı yapılacak. Şartlar ve Kontenjan dağılımı haberde.

İBB İSPER 3 İlan İle 49 Daimi Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilana çıktı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlar ile İSPER 3 farklı ilan ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 49 personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden alınacak olup aşağıdaki kontenjanlara başvuru yapabilirsiniz.

Yayımlanan İlanlar Ve Kontenjan Dağılımı:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi persoel alımı için ilan yayımladı. İstanbul Personel Yönetim aşağıdaki ilanlar ile ve kontenjanlarda personel alacak.

1. İlan 

  • 1 Daimi Boya Ustası,

2. İlan

  • 40 Daimi Genel Başvuru ( Engelli )

3. İlan

  • 5 genel Başvuru,
  • 1 İşyeri Hekimi,
  • 1 Büro Personeli,
  • 1 Uzman,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İSPER Personel alımı başvuruları için genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin persomel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslar hükmündeki nitelikleri sağlıyor olmak, Engelli kadrosu için durumunu gösterir sağlık raporuna sahip olmak, En az İlköğretim mezunu olmak " gibi şartlar aranacak.

Başvurular İnternet'ten Yapılacak!

İSPER Personel alımları Büyükşehir Belediyesi üzerinden gerçekleştirilecek. Online olarak yapılacak başvurular için adayların aşağıdaki bağlantı üzerinden ilanlara başvuru yapmaları gereklidir. İlanların detayları ve başvuru tarihleri şöyledir:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Baygolge
Baygolge - 2 yıl Önce

Binlerce partiliyi partı referansıyla arka kapıdan al, 50 tane beden işcısı İcin ilan ver. Bu ibb çok hakkaniyetli canııım. Hak hukuk adalet demi.

Burhan meriç
Burhan meriç - 2 yıl Önce

Yav bu ne biçim adalet bazı kitleler Allahın adaletini tanımyorlar,insanları bu benim adamım şu benim adamım değil diye insanları birbirinden Allah korkusu olmadan sınıflara ayırarak yıllardır aynı niteliklere sahip olan üniversite mezunlarına iş vermeyenleri rızıklarıyla oynayanların tamamını Allaha havale ediyoruz.alahta onların sevdiklerinden ayırsın inşAllah.alma mazlumun hakkını Allahta çıkarır aheste aheste inşalah.amin

Pınar Ekerim
Pınar Ekerim - 1 yıl Önce

Yaklasık bir seneyi geçti sûrekli ilanlara basvuruyorum.Ne arayan var ne soran.Artık bende inanıyorum arkan sağlamsa T.c işin daima olur.Bizim gibilerde sûrekli bir haber gelecek diye bekler durur ama boş.İnsanlar hep yabancı ûlkelere gidiyor .