İBB İSPER 2022 Yılı İlk İlanı: 108 Personel Alımı Yapılacak! Part Time ve Daimi

İstanbul Personel Yönetim bünyesine 108 personel alımı yapacak. Part time ve Daimi olarak farklı 6 meslekten personel alımı yapılacak.

İBB İSPER 2022 Yılı İlk İlanı: 108 Personel Alımı Yapılacak! Part Time ve Daimi

İŞKUR üzerinde personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Az Önce yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSPER ( İstanbul Personel Yönetim ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 108 kişilik kadro ile personel alımı yapılacak. Geçici Part Time Personel alımı ve Daimi personel alımı yapılacak olup kontenjan dağılımı ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Mesleklerde Personel Alımı Yapılacak?

  • 100 Part Time Usta Öğretici,
  • 2 Engelli Part Time Usta Öğretici,
  • 1 Büro İşçisi,
  • 1 Tekniker,
  • 3 Uzman,
  • 1 Garson,

olmak üzere toplamda 108 personel alımı yapılacak.

En Az İlköğretim Mezunu Adaylar Başvuru Yapabilecek!

İSPER personel alımı için adaylardan en az ilköğreti mezunu olmak şartı aranacak. Aynı zamanda Mesleğine göre farklı nitelikler aranmakta olup, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak.

Genel olarak adaylardan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Alanında deneyim sahibi olmak, Bilgisayar kullanmayı biliyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İSPER başvuruları sadece İnternet'ten yapılacak. Bu yönde personel alımına başvurular 4 Ocak 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 6 veya 7 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gereklidir. Aşağıda ilanına göre başvuru tarihlerine ulaşabilirsiniz.

1. İlan Başvurular 4 - 7 Ocak 2022

2. İlan Başvurular 4 - 6 Ocak 2022

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esr
Esr - 2 yıl Önce

Nereden basvuruyoruz ben bir turlu ilani bulamadın

Ahmet yildiz
Ahmet yildiz - 2 yıl Önce

Basvurular nereden oluyor