HepsiBurada 35 Kadroda Yüzlerce Personel Alımı Yapacak!

Hepsiburada internet satış mağazacılığı çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 35 kadro alımı yapılacaktır. İşte kadro dağılımı ve şartları.

HepsiBurada 35 Kadroda Yüzlerce Personel Alımı Yapacak!

Türkiye’nin en çok tercih edilen online mağazası HepsiBurada internet sitesi özellikle geniş hizmet ağı sebebi ile en çok bilinen ve bu doğrultuda tercih edilen online alışveriş mağazalarında biridir. Özellikle nisan ayı itibari ile eksik personel ihtiyacını gidermek üzere ilgili kariyer sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı 35 kadroda alım yapacağını açıklamış olup adayların sağlaması gereken farklı başvuru şartları bulunmaktadır.

Mağaza Sorumlusu

İlgili kadroda adaylar Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Edirne, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla illerinde istihdam edilecek olup adayların Tercihen ön lisans mezunu,Perakende sektöründe en az yıl 2 yıl Mağaza Yöneticiliği deneyimine sahip,MS Office programlarına hakim,Organizasyon, takip ve iletişim becerileri gelişmiş,Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olması istenmektedir.

Tamir Onarım Teknikeri

Kadro için adayların sağlaması gereken başvuru şartları arasında Teknik/Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu, Elektrik veya Makine Bölümlerinden mezun, en az 2 yıl teknikerlik tecrübesi olan,MS Office programlarını aktif olarak kullanan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan,Vardiya çalışmasında bir engel olmayan ve vardiyalı çalışabilecek,Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu Yakası'nda (Tuzla-Pendik-Kartal) ikamet eden şartlarını sağlamsı gerekmektedir.

İdari İşler Uzman Yardımcısı

Adayların bu pozisyon için Üniversitelerin ön lisans veya lisans programlarından mezun,Minimum 2 yıl benzer pozisyonlarda deneyimi olan,İleri düzeyde MS Office (özellikle Excel), Aktif araç kullanabilen ve tercihen SRC 4 belgesi olan,Şehir dışı seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden olması gerekmektedir.

Araçlı Kurye

Bu kadro için adayların sağlaması gereken şartlar: Kendisine ait ticari aracıyla çalışabilecek (Fiat Doblo, Renault Kangoo, Fiat Fiorino, Renault Traffic vb.), En az lise mezunu,B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 belge sahibi ya da başvurusu yapılmış,Psikoteknik test belgesine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 sene tecilli olma şeklindedir.

Diğer ilanlara ve yukarıda yer alan ilanlara başvurmak için: https://bit.ly/3eOgHdt

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 23:30
YORUM EKLE