Hemşire Pozisyonuna KPSS Şartsız Personel Alımı Yapılacak.. Maaş 5 Bin TL..!

Farklı kariyer siteleri üzerinden hemşirelik pozisyonu için personel alımları yapılmaya devam ediliyor. Aranan personel ilanlarına göre KPSS şartı aranmadan birçok kurum bünyesine hemşire alımı yapıyor. Bizlerde bu ilanları derleyerek haberimize yansıttık..

Hemşire Pozisyonuna KPSS Şartsız Personel Alımı Yapılacak.. Maaş 5 Bin TL..!

Ülkemizde önemli bir göreve sahip olan hemşirelik alanın da her geçen gün istihdam yaratılmaya devam edilmektedir. 2019'un son çeyreğinde farklı kariyer siteleri üzerinden farklı hastane bünyelerine hemşirelik personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak olan personel alımlarına göre adayların hastanelerin belirlediği özel şartları ve bu alanın barındırdığı genel şartları karşılıyor olması gerekmektedir. İstenilen özellikleri karşılamayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı açıklanmıştır. Açıklanan personel alım ilanlarını farklı kariyer siteleri üzerinden takip edebilirsiniz.

Hemşirelik için Genel Başvuru Şartları

Farklı kariyer siteleri üzerinden yapılacak olan başvurularda adayların öncelikli olarak belirtilen başvuru şartlarını karşılıyor olması gerekmektedir. Adaylar için belirlenen başvuru şartları şu şekildedir; " T.C vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, tercih olarak yüksek lisans yapmış olmak, hasta ilişkilieri iyi olması, alanında yetkili olması, iletişim becerisi iyi olması, adli sicilinin temiz olması, erkek adaylar için askerliklerini bitirmiş olması ve en önemli özelliklte hastanelerin yoğun tempolarını kaldırabilmesi" adaylar için belirlenen başvuru şartlarındadır.  Bu şartları sağlayan adayların hemşirelik için başvuru da bulunduktan sonra hastane yönetimlerinden gelecek mesajı beklemeleri gerekmektedir. 

MEMUR PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 07:00
YORUM EKLE