Hatay Valiliği 300 Bekçi Alım İlanı Yayımlandı!

Hatay Valiliği bekçi alımı yapacağını belirtti. Hatay Valiliği bünyesindeki bekçi ihtiyacı için İskenderun ve Antakya Kaymakamları için toplamda 300 bekçi alımı yapacağını belirtti.

Hatay Valiliği 300 Bekçi Alım İlanı Yayımlandı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 31 Ekim 2017 tarihli yapılan duyuruya göre, Hatay Valiliği bünyesine 300 bekçi alımı yapacak. Hatay ilinde bulunan İskenderun ve Antakya ilçelerine Bekçi alımı yapılacak. Yapılan duyuruya göre, İskenderun Kaymakamlığı 130 Bekçi alımı yapacak ve Antakya Kaymakamlığı 170 Bekçi alımı yapacak. Adaylar aranan şartları taşımaları durumunda başvurularını yapabilirler. Başvuruları onaylanan adaylar ilgili makamlarca önce sözlü sınava tabii tutulacak. Sözlü sınavdan başarılı olan adaylar ise yazılı sınava çağırılacak ve yazılı sınav sonucunda asil ve yedek aday listesi oluşturulacaktır.

İlgili sınavlar, İskenderun ve Antakya ilçeleri için Valilikçe il merkezinde, diğer ilçelerde ise kaymakamlıklarca ilçe merkezlerinde yapılacaktır. Bunlarla ilgili tüm duyurular Valiliği veya Kaymakamlıklaın İnternet sayfalarında duyurulacaktır.

BAŞVURU İÇİN ARANAN ŞARTLAR:

Hatay Valiliği alım yapacağı ilçelere göre adaylardan, Erkek olmak, En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış olmak, 30 yaşından büyük olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, En az 167 cm boyunda olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir hastalığa bağımlı olmaksızın beden kitle indeksi 18 ile 27 arasında olmak ve İskenderun veya Antakya ilçeleri sınırları içerisinde bir yıl ikamet ediyor olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına 06 Kasım 2017 tarihi ile 05 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular 08:30 ile 16:30 saatleri arasında Hatay İl Emniyet Müdürlüğüne personel şube müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. Adaylar detaylı bilgilere ilanın tam metniniden ulaşabilirler. İlanın tam metinleri aşağıdaki gibidir.

İskenderun Bekçi Alımı

Antakya Bekçi Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilal
Bilal - 6 yıl Önce

65 yaş emeklilik olsun 40 yaşını memurluğa alma düşündürücü bı durum

Hasan
Hasan - 6 yıl Önce

Neden 30 yas alti spor mu yapacak bekci diyorsunuz ben 36 yasindayim bence 40 alti yas gurubu da olmasi gerekir mezuniyet ilk okulunda alinmasigerkir aranmamasi gerekir

Fatih
Fatih - 6 yıl Önce

30 yaş üstü insan degil çünkü işte bu şartları aradıkları insanlar her türlü yola sürükleyen bir ülkede yaşıyoruz

Fatih
Fatih - 6 yıl Önce

30 yaş üstü insan degil çünkü işte bu şartları aradıkları insanlar her türlü yola sürükleyen bir ülkede yaşıyoruz

Ömer
Ömer - 6 yıl Önce

Boşuna umutlanmayin torpili olanlar işe girecek

Bilal
Bilal - 6 yıl Önce

65 yaş emeklilik olsun 40 yaşını memurluğa alma düşündürücü bı durum

Feyzullah
Feyzullah - 6 yıl Önce

Bekci alımında 87 doğumlular başvuru yapabilirmi

Bilal
Bilal - 6 yıl Önce

65 yaş emeklilik olsun 40 yaşını memurluğa alma düşundurucu