Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 62 Personel Alımı Başvurusu Bitiyor

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı başvurularında son güne geldik. İki farklı kadroda sözleşmeli alım yapılacak. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 62 Personel Alımı Başvurusu Bitiyor

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 62 personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilana göre 62 Ebe ve Hemşire alımı yapılacak. Başvurular 18 Kasım 2020 tarihi ile başlamış olup artık sona ermektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için detayları sizlerle paylşacağız.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesine 62 kişilik kadro ile Sağlık Personeli Alımı yapılacak.  Adayların bu yönde Lisans mezunu olmaları gereklidir. Bunun dışında 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. 

Ayrıca, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Personel alımı başvuruları en geç 02 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi resmi İnternet adresi üzerinden yapılması gerekmektedir.

DEĞERLENDİRMELER NASIL YAPILACAK?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi perosnel alımı için değerlendirmeler KPSS puanına göre yapılacak. Bu alanda adayların KPSSP3 puan türleri ele alınarak en yüksek puandan başlanarak en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile değerlendirme yapılacaktır.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Atanmaya hak kazanan adaylar ile işe başlamaları için gerekli evrakın teslim edileceği yer ve zaman gibi açıklamalar başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 10 (on) iş günü içerisinde (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr) web adresinde ilan edilecektir.

Bu yönde başvurular 02 Aralık 2020 tarihinde bitmesinin ardındna sonuçlar en geç 16 Aralık 2020 tarihine kadar açıklanacak.

Sonuçlardan haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz. İşin Olsa İOS Mobil Uygulaması İçin BURAYA, İşin Olsa Android Mobil Uygulaması İçin BURAYA tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2020, 22:11
YORUM EKLE