Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru Kadrosunda 1248 Personel Alımı!

Türkiye genelindeki özel firmalar ile kamu kurumlarına büro memuru, silahlı silahsız özel güvenlik görevlisi kadrolarında personel alımları yapılacak. Personel adayları bu alımlara nasıl başvuru yapabilir? Başvuru şartları nedir?

Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru Kadrosunda 1248 Personel Alımı!

Türkiye genelindeki özel firmaların özel güvenlik statüsündeki personel ihtiyaçlarının giderilmesi için Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda ilanlar açıklandı. Diğer yandan kamu ve özel sektördeki iş ilanlarından bir tanesi de büro memuru kadrolarında olacak. Buna göre büro personelleri istihdamları ile birlikte her iki kadroda toplamda 1248 personel alımı başvuru detayları şu şekilde olacak.

832 BÜRO MEMURU ALIMI;

İŞKUR'un 9 Ocak tarihinde açıkladığı büro memuru kadrosundaki personel alım sayısı 832 olarak açıklandı. Bu bağlamda, adayların en az 18 yaşını tamamlamış olmaları istenilmektedir. Office programlarına hâkim olmaları, büroda evrak işlerini yürütebilmeleri gerekli olan eğitimlere ve sertifikaları başvuru esnasında sunabilmeleri istenilebilecektir. Hangi kadroda ne kadar alım gerçekleştirilecek? Ön Büro Şefi (Otel) 1, Dış ticaret Büro Memuru ) 2, İdari Büro Görevlisi 2, Ön Büro Müdürü-Otel 4, Büro Yönetimi Elemanı 5, Büro Memuru (İdari İşler) 8, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı 71, Büro İşçisi 86, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) 100, Genel Büro personeli kadrosunda ise 553 olarak açıklandı.

SİLAHLI VE SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK ALIMI;

Güvenlik amiri olarak 1 kişi, Hastane, Eğitim Kurumlarına alınacak güvenlikçi alımında ise 5 kişi, silahlı güvenlikçi 11, silahsız güvenlik personeli 19 kişi, diğer güvenlik kadrolarında 375 kişi olmak üzere bu kadrolarda toplamda 416 kişi istihdam edilecek.

BAŞVURUDA GENEL ŞARTLAR; Adayların bu kadrodaki alımlarında silahsız güvenlikçi alımlarında 18 silahlı sertifikaya sahip alımlarda ise 21 yaş şartı aranmaktadır. Adayların 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunda belirtilen hususlara sahip olması gerekli olacaktır.

Adaylar başvurularını işkur üzerinden tamamlayabilirler. Bunun için yukarıdaki belirtilen kadroları meslek bölümüne girerek arama yapmak yeterli olacaktır. Ilan arama nasil yapilir

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 00:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat kaya
Murat kaya - 2 yıl Önce

lise mezunuyum büro yönetimi sekreterlik bölümünü okudum is yeri açma belgemde var sivas

Muhammed Öztürkler
Muhammed Öztürkler - 2 yıl Önce

Kars’ta var mı alım

Arzu örük
Arzu örük - 2 yıl Önce

Is arıyorum ıstanbul avrupa yakasi

Merve ERDOĞAN
Merve ERDOĞAN - 2 yıl Önce

Merhabalar Ankara beypazarından müracaat ediyorum silahli güvenlik şartlarına uyuyorum on lisans mezunuyum silahlı sertifikam mevcut bilgisayar sertifikamda war orta seviye ingilizce iş arıyorum bilginize...

Merve ERDOĞAN
Merve ERDOĞAN - 2 yıl Önce

Ama neden çıkmıyor iskurdan yapamıyorum başvuru sonuçu yok ki