Gökçesu Belediyesi 4 temizlik görevlisi alımında sona doğru

Gökçesu Belediye Başkanlığı tarafından 3 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan temizlik görevlisi alım ilanında sona yaklaşılıyor. Adayların başvuru yapmak için bugün sona ermeden İŞKUR üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Gökçesu Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan temizlik görevlisi alımı hakkında bilmeniz gereken herşey.

Gökçesu Belediyesi 4 temizlik görevlisi alımında sona doğru

İŞKUR'da yayınlanan temizlik görevlisi alım ilanına başvuru yapacak adayların bugün sona ermeden başvuru yapması gerekiyor. İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılabilecek başvuru sonrasında adaylar Gökçesu Belediye Başkanlığı'nda temizlik görevlisi olarak istihdam edilme imkanına sahip olacak. Kamu kurumunda memur olmak için yapılabilecek bu başvuruyu şu ana kadar 1220 kişi görüntülemiş durumda, adaylar genel hususlar ve işin diğer detayları hakkında bilgi almak için bu dosyayı inceleyebilir: Türkiye İş Kurumu - İşgücü İstemi Detayı.pdf

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Temizlik görevlisi alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR'a giriş yaptıktan sonra https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00004961640&isyeriTuru=Kamu# sayfası üzerinden başvurusunu iletmesi mümkün. Başvuru için İŞKUR'a kayıtlı olunması gerekiyor.

YORUM EKLE