Garanti Bankası 22 İlan İle Banka Personeli Alımı

Garanti Bankası farklı şubelerinde çalıştırmak üzere birçok personel aradığına dahil ilan yayınlayarak Garanti Bankası bünyesi içerisinde personel alımı yapmak için başvuru ilanlarını yayınladı. Yayınlanan personel ilanlarına göre Garanti Bankası bünyesinde alınacak personelleri sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

Garanti Bankası 22 İlan İle Banka Personeli Alımı

Garanti Bankası bünyesinde yeni personel alımı yapılacağı açıklamasının ardından birçok personelin Garanti Bankası bünyesine yapmış olduğu başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan başvurularda adayların Garanti Bankası tarafından belirlemiş oldukları başvuru şartları da göz önünde bulunarak başvuru yapan adaylar başvuru şartlarını karşılamadıkları taktirde başvurularının geçersiz olacağı açıklandı.

Başvuru Detayları

Güvenlik Görevlisi (KKTC, İstanbul), Müşteri Danışmanı (Aydın, Muğla, Trabzon, Rize, Balıkesir, Karasu, Erdemli, Urla, Antalya, İzmir), Müffettiş Yardımcı, Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı, Dış Ticaret ve Krediler İşlemleri) bölümlerine Garanti Bankası tarafından personel alınacağı açıklandı. Belirlenen yerelere yapılacak olan personel alımları için ilk şartın ikametgah yerinin o şehirde bulunması olduğu açıklandı.

Başvuru Şartları 

Başvuru yapacak olan adayların genel olarak belirlediği şartlar şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, en az lise mezunu bulunması, özel başvuru şartlarını karşılıyor olması, kamu haklarından mahrum bırakılmaması, ikametgah şartını sağlıyor olması, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, devamlı olarak çalışmasına engel olabilecek hiçbir şeyin olmaması" adaylardan istenilen şartlardandır.

Başvuru Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak olan adayların Garanti Bankası resmi internet sitesinde bulunan iş başvurusu kategorisinde işlemini yaparak istediği kategorilere başvuru yaparak değerlendirmeye girilmektedir. Başvurular Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 22:25
YORUM EKLE