ETİ Türkiye Geneli Lise Mezunu Personel Alacak! Başvuru Şartları Neler?

ETİ , Eskişehir başta olmak üzere Türkiye genelinde bir çok ilde farlı kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarla ilgili detaylar haberde.

ETİ Türkiye Geneli Lise Mezunu Personel Alacak! Başvuru Şartları Neler?

Türkiye’nin köklü firma ve markalarından biri olan ETİ tarafından Türkiye genelinde başta Eskişehir olmak üzere birçok ilde personel alımı yapılacak olup ilgili alımların yapılacağı kadrolar ve başvuru şartları ise haberimizin devamında yer alıyor.

Modern Kanal Satış Temsilcisi

30’dan fazla ilde yapılacak olan alımda adaylar satış temsilcisi olarak görevlendirilecek olup ilgili kadro için adaylardan Lisans mezunu,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın,Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan,Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen,İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü,MS Office uygulamalarına hakim,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan,Seyahat engeli olmayan, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış olma şartları aranmaktadır.

Tesisat Bakım Teknisyeni

Eskişehir’de ilgili pozisyonda görevlendirilecek olan adayların Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme -Soğutma bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli,İklimlendirme-soğutma alanlarında deneyimli,Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan,Kazan işletme sertifikası olan,Kazan Dairesi işletmenliği yapmış,Basınçlı hava kompresörü işletmenliği yapmış,Su yumuşatma sistemlerin işletmesini yapabilen,Vardiyalı çalışabilecek ve Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek olma şartları yer almaktadır.

Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni

Eskişehir’de görev yapacak adayların Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik veya Mekatronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun, PLC programlama ve otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,Temel Office Programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek,Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek olma şartları yer almaktadır.

Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni

Konya’da görevlendirilecek olan adayların Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Torna, Tesviye, Sıhhi Tesisat bölümlerinden mezunMekanik/ Makine Bakım/ Tesisat alanında deneyimli,Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan,Kumpas, mikrometre kullanabilen,Askerlikle ilişkisi olmayan,Vardiyalı çalışabilecek,Konya'da ikamet eden veya edebilecek olma şartları aranmaktadır.

12 farklı pozisyonlarında yapan ETİ tarafından yayınlana ilanlara ulaşmak ve online başvuru yapmak için: //bit.ly/2PyOlK7

YORUM EKLE