Erzincan Üzümlü SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacı için Erzincan Üzümlü ilçesinde personel alacak.

Erzincan Üzümlü SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre Erzincan Üzümlü ilçesindeki personel ihtiyacını karşılamak için 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. Alınacak adaylar belirsiz süreli çalışacak olup, başvurularını en geç 18 Ocak 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru bilgileri ve diğer bilgiler şöyledir.

- Microsoft Office Word-Excel 
- İşletme-İktisat 
- en az B sınıfı 
- Microsoft Office Word-Excel kullanabilmek, en az B sınıfı ehliyet sahibi sahibi olmak, Adaylar Vakfın bulunduğu İlçe sınırlarında en az 3 aydır ikamet ediyor olması İşletme veya İktisat Fakültesi mezunu olmak KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, herhangi bir terör örgütüne üye olmamak, işe girmesine engel Adli Sicil Kaydı olmamak, Alanda hane ziyareti görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak. Bu şartlara haiz olan 1adet BAYAN personel alımı yapılacaktır.
 

YORUM EKLE