EnerjiSA Personel Alımı

EnerjiSA personel eleman alımı gerçekleştiriyor. EnerjiSA bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda personel alıyor. Sizde EnerjiSA ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

EnerjiSA Personel Alımı

EnerjiSA Personel Alımı

EnerjiSA personel eleman alımı gerçekleştiriyor. EnerjiSA bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda personel alıyor. Sizde EnerjiSA ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Türkiye’nin Enerji devlerinden EnerjiSA her yıl yaptığı personel alımları ile istihdama destek olmaya devam ediyor. EnerjiSA Personel Alımı ilanları ile alımlarına devam eden köklü şirket yıl içerisinde bir çok kişiye iş imkanı sağlıyor. EnerjiSA yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. İş verimliliği ve büyümeye önem veren firmada siz de bir iş sahibi olabilirsiniz. Çalışanlarının mutluluğunun performanslarını etkilediğinin bilincinde olan firma çalışanlarına huzurlu bir çalışma ortamı sağlıyor.

Enerjisa Personel Alımı süreçlerini sıkı takip ederek hem çalışanının mutluluğunu hem de iş verimliliğini maksimum seviyeye çıkartmayı hedefler. Firmanın iş ilanlarında personelde aranan şartlar detaylı olarak verilmektedir. Aranılan şartlarda esneme yapılmayacağı için firmanın ilanlarına başvuracak olan adayların ilan şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeleri ve başvurularını ona göre yapmaları gerekir. Aksi halde ilan özelliklerini taşımayan adayların başvuruları dikkate alınmaz. İK ve ilgili birim yöneticileri tarafından uygun bulunan adaylar personel alımı öncesi yüz yüze görüşmeye davet edilir. Bu süreç içerisinde adaylar sözlü bir mülakattan geçirilir. İş ilanları sonucunda ön değerlendirmeden geçen adaylar mülakattan sonra ilgili bölüm yöneticisi ile tanıştırılır.

Enerjisa Personel Alımı ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız hazırladığınız CV’de kendinizi tam anlamı ile tanıtmaya özen gösterin. Verilen doğru bilgiler ve önemli referanslar sürecin hızlanmasına katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda da sizi diğer adaylar karşısında bir adım öne geçirecektir. Firma personel alımını tamamladıktan sonra adaptasyon sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için şirket oryantasyonu ve teknik bilgilendirme aşamalarına geçer. Hedefe ulaşabilmek için personelini eğitmekten kaçınmayan bu köklü firmada siz de bir iş sahibi olabilirsiniz. Kurumsal şirketler düzenledikleri eğitim ve gezilerle personel verimliliğini artırıcı çalışmalar yapmaktadır. Aynı şekilde enerji devi firma da çalışanlarını sosyal aktiviteler ile desteklemektedir.  

EnerjiSA Personel Eleman alımı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantımızı inceleyiniz.

//www.kariyer.net/enerjisa-enerji-uretim-a-s-is-ilanlari-c9720-p34598/

YORUM EKLE
YORUMLAR
zehra akil
zehra akil - 7 yıl Önce

19.05.1991 dogumluyum hatay erzinde yasiyorum 4 yillik matematik bölümünü bitirdim formasyon aldim enerjisa nin matematik bolumu ile ilgili yerlerinde calisabilirim 05468153436

Erdal BOZKURT
Erdal BOZKURT - 7 yıl Önce

İSTANBUL AYEDAŞ ve TOKAT ÇEDAŞ da elektrik teknisyeni olarak görev yapdım özel müşteriler servisi OG koruma kumanda sayaç bakım istasyonu 0535 415 33 94