Enerjisa En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapmaktadır.

Enerjisa En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor
Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Personel alımları hakkında Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi resmi internet sitesi aracılığı ile adaylara bilgi verdiği gibi yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de açık pozisyonları duyurmaktadır.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin yeni yayımladığı personel alım ilanlarına bakıldığında en az lise mezunu çok sayıda personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki hangi pozisyonlarda istihdam etmek üzere personel alımları gerçkleştirilecek?

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamış olduğu açık pozisyonlara göre çok sayıda en az lise mezunu personel alımı gerçekleştireceği görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımları yapılacak?

İşletme Mühendisi
Proses Teknisyeni(Elektrik)
Elektrik Proses Teknisyeni
Mechanical Engineer ( Process Safety)
Elektrik Bakım Teknisyeni (Adana-Tufanbeyli)
Mekanik Bakım Teknisyeni
Kimya Proses Teknisyeni
I&C Bakım Teknisyeni (Tufanbeyli)
Commodity Risk Management Specialist
Saha Satış Yöneticisi
Teknik Eğitim Uzmanı
Malzeme Kalite Kontrol Teknisyeni

Yukarıda bulunmakta olan pozisyonlar başta olmak üzere Enerjisa çok sayıda farklı pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirilecektir. Alımlara başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve pozisyonlar için de gerekli niteliklere sahip olması gerekmektedir.

https://goo.gl/swoUNV

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 01:00
YORUM EKLE