Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

Enerjisa Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Sabancı Holding bünyesinde görevlerine devam etmekte olan en önemli şirketlerden bir tanesi olarak bilinen Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi Türkiye'nin dört bir yanında aldığı ihaleler ile enerji üretimlerini gerçekleştirmekte ve bu ürettiği enerjiyi satmaktadır.

Yatırımlarını sürdüren ve büyüme oranını artıran Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi aralıklarla tespit ettiği pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre yeni yayımlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımı gerçekleştiği görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak ve detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi iş ilanları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirilmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, meslekleri hakkında bilgi sahibi olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, yoğun vardiyalı sistemde çalışabilir olmak gibi şartlara sahip olunması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır? Pozisyonlar nelerdir?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURULUR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi hangi pozisyonlara alımlar yapıyor? Buna göre muhasebe memuru, teknik ofis mühendisi, SCADA mühendisi, stok ve tedarik teknisyeni, performans ve raporlama müdürü, proje teknikeri ve mühendisi, operasyonel hizmet uzmanı, proses teknisyeni, SCADA operatörü, bakım teknisyeni pozisyonları personel alımları gerçekleştirilmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir? Buna göre müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen adayların https://goo.gl/qaQVY9 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak müracaatlarını da buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

YORUM EKLE