Enerjisa Çok Sayıda Personel Alacak

Enerjisa firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için kaç personel alımı yapılacak?

Enerjisa Çok Sayıda Personel Alacak
Enerjisa, Türkiye'nin en büyük elektrik üretim ve dağıtım firmalarından bir tanesidir. İller için girmiş olduğu ihaleleri kazanarak buralara enerji tesislere kurarak elektrik ihtiyacını karşılamakta olan EnerjiSA her sene kazancını bir hayli artırmakta ve yılın en iyi büyüyen firmaları arasında yer almaktadır. Daha fazla enerji üretimi, müşterilerin memnun olması ve kazancın daha da artması için nitelikli personel alımları yapmakta olan Enerjisa firması boş bulunan pozisyonlar hakkında interaktif iş ilanları sitelerine pozisyonlar eklemekte ve buralardan başvuruları kabul etmektedir. Peki Enerjisa yeni yayımladığı ilanlar ile hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Enerjisa firması yayımlamış olduğu ilanlar ile personel alımı yapacağını yayımladı. Peki hangi pozisyonlar için personel alımları yapılacak?

İşletme Mühendisi
Key Account Manager
Mekanik Bakım Teknisyeni
Asset Management Specialist
Proses Teknisyeni
Bakım Mühendisi
Raporlama Uzmanı
Origination Specialist
Intraday Trader
Filo Memuru
Lojistik Uzmanı
Satınalma Uzmanı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Elektrik Teknisyeni

Yukarıda ki pozisyonlar başta olmak üzere 50'ye yakın pozisyon için personel alımı yapılacaktır. Her pozisyon için farklı farklı niteliklere aranmakta olup bu nitelikleri öğrenmek, gerekli pozisyonlara başvuru yapmak ve öz geçmiş formu göndermek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

//www.kariyer.net/enerjisa-enerji-uretim-a-s-is-ilanlari-c9720-p34598/

YORUM EKLE