En Az İlkokul Mezunu Bin 726 (1726) Şoför Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile özel sektör firmaları en az ilkokul mezunu bin 726 (1.726) şoför alımı yapılıyor. Peki detaylar nedir, nasıl başvuru yapılır?

En Az İlkokul Mezunu Bin 726 (1726) Şoför Alınıyor!

Ülkemizin en önemli kurumları arasında yer almakta olan Türkiye İş Kurum aracılığı ile özel sektör ve kamu kurumları memur ve personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurmaktadır. İŞKUR üzerinden duyurulan pozisyonlar arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi şofördür.

İşin Olsa ekibimize gelen yoğun rağbetten dolayı sizler için özel olarak şoför ilanı içeriğini hazırladık. Buna göre Türkiye İş Kurum aracılığı ile bin 726 (1.726) şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Peki şoför alımına kimler başvuru yapabilir, detaylar nedir? Alımlar hangi şehirler için yapılıyor? İşin Olsa ekibi olarak en az ilkokul mezunu bin 726 1.726 şoför alımı ilanının detaylarını paylaşıyoruz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile özel sektör firmaları en az ilkokul mezunu bin 726 şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Peki şoför alımına kimler başvuru yapabilir? Buna göre en az ilkokul mezunu olmak, adayın süreceği taşıta uygun ehliyet ve sertifikalara sahip olmak, sorumluluk sahibi olmak, makam şoförleri için kılık kıyafetine özen göstermek, yine makam şoförleri için diksiyonu düzgün olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki şoför alımına kimler başvuru yapabilir?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurum aracılığı ile en az ilkokul mezunu bin 726 (1.726) şoför alımı yapılmaktadır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir? Başvurusunu yapmak isteyen adayların Kamyon Şoförü 205 kişi https://goo.gl/2823Pj - Şoför (Yolcu Taşıma) 182 kişi https://goo.gl/jsh4eB - Şoför-Yük Taşıma 953 kişi https://goo.gl/s2MH1c - Diğer Şoför 386 kişi https://goo.gl/Ux2PJA linkleri aracılığı ile müracaatlarını yapabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 23:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesim nazli
Nesim nazli - 5 yıl Önce

Özel sofur

Seyhan
Seyhan - 5 yıl Önce

Merhaba benim esinifi ehliyetim var iş aryom yardimci olurmusunuz itibat 0535 656 1441

Selçuk Kıpçak
Selçuk Kıpçak - 5 yıl Önce

İkametgah olduğu yeremi ait olacak ve yaş sınırı varmı

İbrahim Yapıcı
İbrahim Yapıcı - 5 yıl Önce

Ben hatay yaşıyorum burada iş varmı bütün belgelere sahibim

Necmi
Necmi - 5 yıl Önce

Sakarya ozanlarda oturuyorum c sınıfı ehliyet src2 src4 psikoteknik digital ehliyet bütün belgeler bulunur istanbulun her yerini bilirim kamyon kirkayak kullanırım

Davut cifci
Davut cifci - 5 yıl Önce

E esinifi serce4 serece2 ehliytim tlefonum 05368939958

ARİF ŞAHİN
ARİF ŞAHİN - 5 yıl Önce

Pısıkoteknık src veCE -G ehliyetleri var sigara ve alkol kullanmıyorum 15 senedir araba kullanıyorum

Ramazan Ayabakan
Ramazan Ayabakan - 5 yıl Önce

Hangi illerde olduğunu yazar misiniz