En Az İlköğretim 160 Ambar/Depo Memuru Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 160 ambar ve depo memuru alımı yapılıyor. Başvurular nasıl yapılır?

En Az İlköğretim 160 Ambar/Depo Memuru Alımı Yapılıyor

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer alan ve özel sektör ile kamu ilanlarını yayımlamayarak yüz binlerce kişiye istihdam yaratan Türkiye İş Kurumu yeni iş ilanları yayımlamaya devam ederken İşin Olsa ekibi olarak bizlerde ilgili iş ilanlarını bir araya getirerek siz değerli okurlarımıza sunmaya devam ediyor. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli özel sektör firmalarının kendi bünyelerinde görevlendirilmek üzere 160 ambar ve depo görevlisi alımı yapıyor. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI ve DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilanlar da 160 ambar ve depo memuru alımı yapıldığı öğrenildi. Peki başvuru şartları ile detayları nelerdir? Buna göre adayların özel olarak bir şart aranmamata olup bazı firmalar adaylardan sertfika ve belge talep etmekte olup adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu şubeleri üzerinden ya da İŞKUR'un e-şube sistemi ile interaktif ortam aracılığı ile yapılmaktadır. Şu anki yayımlanan ilanlara göre 160 ambar ve depo memuru alımları gerçekleştirilmektedir. İnteraktif ortam aracılığı ile müracaat edecek olan adayların https://goo.gl/ZTdXtU linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Bu alan üzerinden adaylar İŞKUR e-şubeye başvurabilir ve müracaatlarını tamamayabilir.

YORUM EKLE