Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Aşçı Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek amaçlı Aşçı pozisyonunda toplamda 23 kişi alacak. İşte ayrıntılar.

Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Aşçı Alımı
Emniyet Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı tarafından 26 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusunda bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek amaçlı, Adıyaman'da 1 adet, Batmanda 2 adet, Bitliste 1 adet, Diyarbakırda 3 adet, Hakkaride 4 adet, Mardinde 3 adet, Rizede 3 adet, Şırnakta 3 adet ve Tuncelide 3 adet olmak üzere toplamda 23 kişilik boş kadro ile Aşçı alacak. Alınacak adaylardan 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacaktır.

Adaylardan ayrıca, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmak, yapılacak olan güvenlik soruşturmasından ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç vermek, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak uygulamalı sınavda başarılı olmak, Aşçılık, Mutfak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Ortaöğretim bölümlerinin birinden mezun olmak şartları aranmakta olup bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvurular, 09 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olup 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunacak adaylar bu tarihler içerisinde istenilen belgeler ile birlikte bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır. Başvuru sırasında adaylardan, kimlik belgesi, son altı ay içerisinde çeklmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, İstenilen eğitim durumuna ait diploma/mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti ve KPSS Sonuç Belgesinin aslı veya internet çıktısı örneği belgeleri istenecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE