Ege Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!

Ege Üniversitesi personel alımı yapacağını 15 gün önce bildirmişti. Buna göre başvurularda son güne gelindi. Başvurular bugün sona eriyor! İşte detaylar.

Ege Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!

Ege Üniversitesi geçtiğimiz günlerde personel alımı yapacağını duyurmuştu. Yapılan duyuruya göre Ege Üniversitesi bünyesine  Döner Sermayeden 3 Sağlık Teknikeri ve 8 Hemşire alacak. Özel bütçeden ise 5 kişilik kadro ile hemşire alımı ile toplamda 16 sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor. Ege Üniversitesi alımını yapacağı bu kadrolar için Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak şartı arayaca ve adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı puan durumuna göre sıralama ile kadroya alınacaktır. Bu yönde adaylara herhangi bir sınav yapılmayacaktır.

Ege Üniversitesi bünyesine toplmada 16 sözleşmeli personel alacak. Adaylar bu kadrolara başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR BUGÜN SONA ERİYOR!

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştı. Hala başvuru yapmamış veya başvuru işlemlerini tamamlamamış olan adaylar en geç bugün içerisinde başvuru yapmaları gerekmektedir.Ege Üniversitesi resmi internet sitesinden indirilecek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE