Düzce Üniversitesi 92 Personel Alımında Son Günler! Lise ve Lisans Mezunu

Düzce Üniversitesi personel alımı gerçekleştirecek. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 92 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek.

Düzce Üniversitesi 92 Personel Alımında Son Günler! Lise ve Lisans Mezunu

Düzce Üniversitesi bünyesndeki personel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde belirtmişti. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar için başvurularda son günlere gelindi. Haberimizin devamından ilgili ilan için detaylara ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI:

Düzce Üniversitesi bünyesine sözleşmeli olarak 92 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi farklı pozisyonlarda, 79 Hemşire, 7 Sağlık Teknikeri ve 6 Laborant alımı yapacak. Adaylar için boş pozisyonlarda lise mezunu ve lisans mezunu pozisyonlar bulunmaktadır. 

Buna göre adayların bu boş pozisyonlara başvuru yapabilmesi için, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan durumuna göre, Lise mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına egel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamk, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Düzce Üniversitesi personel alımı başvurularında son güne gelindi. Adaylar en geç 04 Haziran 2018 tarihine kadar mesa saati bitimine kadar  Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için İlanın Tam Metnini inceleyebilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE