Doğanyol Kaymakamlığı Korucusu Alımı İlanı Yayımladı!

Malatya Valiliği Doğanyol Kaymakamlığı tarafından verilen ilan doğrultusunda 4 güvenlik korucusu alımı yapılacağı açıklandı... Başvuru detayları, istenen evrak ve diğer bilgiler haberimizde..

 Doğanyol Kaymakamlığı Korucusu Alımı İlanı Yayımladı!

Doğanyol Kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden verilen ilan doğrultusunda 4 mahalle için 4 kişilik güvenlik korucusu alınacağı bildirildi. Adayların okur yazar olmasının yanı sıra bazı şartları taşıması halinde belirtilen şekilde başvurularını yapabilecekleri açıklandı.

ALINACAK MAHALLELER VE SAYILARI

Damlı Mahallesi bir kişi, Gevheruşağı Mahallesi bir kişi, Gökçe Mahallesi bir kişi, Gümüşsu Mahallesi bir kişi toplamda 4 kişilik güvenlik korucusu alınacaktır. Belirtilen şartları taşıyan adaylar dilekçe ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

GÜVENLİK KORUCUSU ALIM ŞARTLARI

Doğanyol Kaymakamlığı bünyesinde güvenlik korucusu olarak görev almak isteyen adayların Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olması, askerlik görevini tamamlamış olması, 30 yaşını geçmemiş olmak ve 40 yaşını geçmemiş olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra adayların eğitim seviyesi olarak okur yazar olması, kamu haklarından yoksun olmaması ve terör suçundan cezalandırılmamış olması ayrıca herhangi bir siyasi parti üyeliğinin olmaması gerekmektedir.

Doğanyol Kaymakamlığı tarafından belirtilen mahalleler için alım yapılacağı bildirilmiş olup, güvenlik korucusu olacak adayların belirtilen mahallelerde ikamet ediyor olması bir diğer aranan şart arasında verilmiştir. 

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR?

Doğanyol Kaymakamlığı güvenlik korucusu alımı ilanına başvuru sağlamak isteyen adaylar dilekçe ile başvuru yapacaklardır. Başvuru sırasında kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt kopyası, adayların okur yazar olduğunu kanıtlayan evrak, askerlik durum belgesi terhis olduğuna dair, 6 tane vesikalık fotoğraf, mahallede ikamet ettiğine dair belge istenen evraklar arasında yer almaktadır. Daha fazla gerekli bilgi için Doğanyol Kaymakamlığı resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 16:20
YORUM EKLE