Dicle Kalkınma Ajansı 4 İlde Personel Alımı Yapacak

Dicle Kalkınma Ajansı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksiliği için farklı illerde toplamda 28 personel alımı yapacak.

Dicle Kalkınma Ajansı 4 İlde Personel Alımı Yapacak
Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı yapacak. Dicle Kalkınma Ajansı bünyesindeki personel eksiliği için, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde personel alımı yapacak Farklı pozisyonlarda yapılacak olan personeller, Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan sınav ile belirlenecektir. Sınav başvuruları Mayıs ayında yapılacaktır. Başvurusu geçerli sayılan ve sınava girmeye hak kazananların isim listesi, 27 Mayıs 2017 tarihinde ilan edilecektir. İlanda adı geçen adaylar, 6 Haziran 2017 Salı tarihinde saat 10.00'da Dicle Kalkınma Ajansı, Yenişehir Mah. Kızıltepe Cad. No:6/1 Artuklu/MARDİN adresinde sınava katılacaktır. 

Alımı yapılacak adayların kadroları; 

1 adet İç Denetçi,
1 adet Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel, 
19 Uzman Personel,
7 Destek Personeli,

Olmak üzere toplamda 28 personel alımı yapılacaktır. adaylar bu pozisyonlar için istenilen mezunluk şartlarını ve ortak belirlenen şartları taşımaları gerekmektedir. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Adaylar, Kamu haklarında mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranacaktır. Ayrıca adaylar her kadro için belirlene özel şartlarıda taşımaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını ister KPSS puanı ile isterlersede KPSS puan şartı aramaksızın iş tecrübesi ile yapabilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, 12 Mayıs 2017 tarihi saat 08:00 itibar ile başlayacak olmak sureti ile en geç, 22 Mayıs 2017 tarihi saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. //www.dika.org.tr adresinden başvuru için istenilen belgeler ile birlikte ve başvuru formunu doldurmak şartı ile online olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlanın tam metnine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE