Cumhurbaşkanlığı Daimi Süreli İlköğretim Mezunu Kpss'siz Personel Alımı

Cumhurbaşkanlığına bağlı Milli Saraylar Başkanlığına güvenlik görevlisi, temizlikçi, usta kadrosunda kpss olmadan personel alımı. Maaş hakları belli oldu.

Cumhurbaşkanlığı Daimi Süreli İlköğretim Mezunu Kpss'siz Personel Alımı

Silahlı güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve Fabrika ustası ile zanaatkâr kadrolarında personel alım ilanları açıklandı. Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar Başkanlığına yapılacak olan KPSS olmadan sürekli işçi alımı başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler ve maaş hakları ne olacak? Tüm bu soruların cevapları belli oldu.

MAAŞ HAKLAR NE OLACAK?

Başvuru yapacak olan 4 kadrodaki daimi işçi alımı için temizlik görevlisi kadrosunda asgari ücret maaş hakları olacak. Fabrika ustasının maaşları ise asgari ücret ve asgari ücretin yüzde 5'i oranında ücret, Bakım ve onarım hizmetlerinde usta zanaatkar adaylarının Asg. Ücr. ve Asg. Ücr. maaşının yüzde 10'u oranında ücret, Silahlı Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımlarında ise eğitim düzeylerine ön lisans mezunlarına Asg. Ücr. yüzde 7'si artı maaş verilecek. Lise mezunlarına ise +Asg. Ücr.yüzde4'ü oranında ücret, lisans ve üstü puan alan adaylar için +Asg. Ücr. yüzde 10 oranında ücret verilecek. Tüm bu kadrolarda yol ve yemek imkanı da olacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularını internet ortamında yapacaklar. Buna göre başvuru ücreti için 175 Tl ödeme yapması gerekmektedir. Diğer yandan adaylardan uygulama sınavı için 50 Tl alınacka. millisaraylar.istanbul.edu.tr adresi üzerinden ilana tıklamak, ardından üye olmak ardından ise başvuru adımlarını tamamlamak gerekmektedir.

Koruma ve Güvenlik görevlisi alımları İstanbul, Ankara ve Kocaelinde gerçekleştirilecek. Belirsiz süreli daimi süredeki alımlarda 150 silahlı ÖGG istihdamı olacak. Adayların en az lise ve dengi okullardan mezunu olması gerekmektedir. Yaş şartında ise 35 yaşını doldurmamış adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kadroda seçim aşamasında yazılı ve sözlü sınav olacak.

Dekor ustası olarak 5 kişi, model kalıp ustası olarak 1, hammadde ustası olarak 2, döküm ustası 1, elektrikçi 3, sıhhi tesisatçı 2, mobilya ustası 3, cilt kağıt ustası 4, şutuk ustası 2, cam ve çerçeve ustası 1, demir teneke ustası 1, demir teneke ustası 2, kurşun ustası 2, parke cila ustası 2, taş ustası 4, inşaat ustası 3, iskele ustası 4, kalemkar 4, marangoz 4, hali dokuma ustası 3, ipekli dokuma ustası 3 olarak kadro dağılımı açıklandı. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları istenilen alanlarda ustalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Adayalar uygulama ile sözlü sınavına katılacaklardır.

Başvuru kılavuzu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülay gül
Gülay gül - 2 yıl Önce

Biz de para olsa iş bakmazdık

EMEKLİ SAVCI NİHAT TOPRAK....ANKARA..
EMEKLİ SAVCI NİHAT TOPRAK....ANKARA.. - 2 yıl Önce

EMEKLİ SAVCI NİHAT TOPRAK. SAYIN ADALET BAKANIMIZ ABDULHAMİT GÜL BEY SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERİMİZ AKPARTİ HÜKÜMETİ OLARAK 2023 YILINDAKİ SEÇİMLERDE KAZANMAK İSTİYORSANIZ TEK ÇÖZÜM KADER MAHKUMLARI NA GENEL AF VERİLMELİDİR ÇÜNKÜ YAKLAŞIK OLARAK ALMANYA DAKİ VATANDAŞIMIZ VE TÜRKİYE'DEKİ AKRABALARI YAKLAŞIK OLARAK 66, MİLYON CİVARI BU KADER MAHKUMLARI AİLELERİ NİN GÖNLÜNÜ ALDIĞINIZ TAKTİRDE AKPARTİ HÜKÜMETİ 2023 YILINDA BİRİNCİ OLARAK SEÇİMLERİNDE KAZANACAKTIR 1,TEMEL FAKTÖR DENETİMLİ SERBESTLİK SÜRELERİ UZATILSIN 8, YIL OLSUN VE VATAN HAİNLERİ HARİÇ CİNAYET ZANLILARI HARİÇ TECAVÜZ ZANLILARI HARİÇ OLMAK ÜZERE GENEL AF VERİNİZ VE İLKKEZ MÜKERRER MADDESİ ALMIŞ FAKAT KÜÇÜK SUÇLARDAN HÜKÜM GİYMİŞ OLAN MÜKERRİR KARDEŞLERİMİZ İÇİN AF VERİLMESİ ZARÜRÜ BİR İHTİYAÇTIR NEDENİ İSE FETÖCÜ HÂKİMLER YÜZÜNDEN ORANTISIZ CEZALAR VERİLDİ YÜZLERCE SUÇSUZ VATANDAŞLARIMIZ HAPİSTE YATMAKTADIR YANİ TEMENNİMİZ RİCAMIZ SİZDEN GENEL AF VERİNİZ TEŞEKKÜRLER BİZLERDE AKPARTİ SEVDALILARI OLARAK AKPARTİ TEŞKİLATIMIZI DESTEKLİYORUZ RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İKİNCİ FORMÜL TÜRKİYE GENELİNDE SU FATURALARI ALINMASIN VE ELEKTRİK FATURASI İSE YARI YARIYA İNDİRİNİZ 3, FORMÜL 4/A SSK 2000,DEN SONRA EMEKLİ OLAN KARDEŞLERİMİZ İÇİN EN DÜŞÜK MAAŞ RAKAMI 1950,TL OLSUN HAYATLARINI İDAME ETMELERİ İÇİN MAKSİMUM 2000,TL DÜŞÜK MAAŞ LI SSK EMEKLİSİNE VERİNİZ BU FORMÜLÜMÜZ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE DEVREYE GİRERSE AKPARTİ HÜKÜMETİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE KAZANIR ALLÂH KATINDA KİMİ İNSAN DOĞUŞTAN ZENGİN OLARAK GELİR KİMİ İNSAN İSE BU DÜNYAYA İKİNCİ BİR DOKTOR ALBERT AİNSTEİN OLARAK GELİR KİMSE KİMSENİN DEHŞET ZEKA YAPISINI BİLEMEZ TARTIŞAMAZ EY DEVLET BÜYÜKLERİMİZ AKIL AKILDAN ÜSTÜN'DÜR SELAM OLSUN BEŞTEPE ANKARAYA SELAM OLSUN BEŞTEPE KÜLLİYESİNE BAYRAĞIMIZ AY YILDIZ SANCAĞIMIZ AKPARTİ TEŞKİLATIDIR SELAM OLSUN BEŞTEPEYE BİZLER FATİH SULTAN MEHMET HAN'LARIN GERÇEK TORUNLARIYIZ 7,KUŞAK OLARAK EY AKPARTİ İLELEBET ZAFER İÇİN GÜÇLÜ BİR MEGA YAPIYA SAHİP OLMAMIZ İÇİN TEK ÇÖZÜM KADER MAHKUMLARI İÇİN VE 2023, YILINDA KAZANMAK İÇİN TEK ÇÖZÜM SAĞLAM BİR GENEL AF VERİNİZ BU BİR ZARÜRÜ İHTİYAÇTIR YAPILAN HİÇBİR İYİLİK KARŞILIKSIZ ASLA KALMAZ İYİLİKLER BİR FABRİKAYA BENZER BU İYİLİKLER GERİ DÖNÜŞÜM EVRESİ İLE 2023 TARİHİNE BAKTIĞIMIZ ZAMAN OY REY OLARAK SANDIKLARDA OLACAKTIR GÜÇLÜ BİR MEGA YAPI İÇİN BEN EMEKLİ SAVCI NİHAT TOPRAK... ENDERİN SAYGILARIMLA....

Mahmut 47
Mahmut 47 - 2 yıl Önce

Nasıl baş vuracaz beni de alin

SAMSUN ÇARŞAMBA,DAN HATİCE ŞENOCAK
SAMSUN ÇARŞAMBA,DAN HATİCE ŞENOCAK - 2 yıl Önce

EY DEVLET BÜYÜKLERİMİZ AKPARTİ HÜKÜMETİNİ SEÇİMLERİNDE SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ DESTEKLİYORUZ TÜM KADER MAHKUMLARINA ÖZGÜRLÜK VERİLMESİNİ İSTİYORURUZ VİCDANEN ÜZÜNTÜLÜYÜZ NEDENİ EVLATLARIMIZ FETÖCÜ HÂKİMLER YÜZÜNDEN ORANTISIZ CEZALAR VERİLDİ NOLACAK BUNLARIN VEBALİNİ KİM SORACAK EY AKPARTİ HÜKÜMETİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE AKPARTİ HÜKÜMETİNİ DESTEKLİYORUZ RABBİM ERDOĞAN ÖNDERİMİZİ KORUSUN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN AMİN...

GAZANFER AY YILDIZ
GAZANFER AY YILDIZ - 2 yıl Önce

SAYIN KIYMETLİ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERİMİZ KADER MAHKUMLARI AİLELERİ OLARAK TBMM GENEL KURULUNDAN GARİBANLARA GENEL AF MÜJDESİ BEKLİYORUZ DENETİMLİ SERBESTLİK SÜRELERİ UZATILSIN MÜMKÜNSE 6 YIL OLSUN VE İLKKEZ BASİT SUÇLARDAN MÜKERRER CEZA ALAN MAHKUM KARDEŞLERİMİZ İÇİN AF TALEP EDİYORUZ SUÇU AĞIR OLAN MÜKERRİR MAHKUM KARDEŞLERİMİZ İÇİN 3/2 MADDESİ MÜKERRİR MAHKUMLAR İÇİN SADECE DEVAM ETMELİDİR ÇÜNKÜ YÜZLERCE MAĞDUR MÜKERRİR VAR VE YENİ AFTAN MÜKERRLER ZATEN FAYDALANMIYOR BARİ 3/2 MADDESİ DEVAM ETMELİDİR YENİ MAHKUMLAR İÇİN GENEL AF MÜJDESİ BEKLİYORUZ YÜZLERCE ORANTISIZ YÜKSEK HAPİS CEZASI ALAN KADER MAHKUMLARI İÇİN İSE ORANTILI CEZA KANUNU ÇIKMASINI SABIRSIZLIKLA SEVİNÇ İLE BEKLİYORUZ 2023 YILINDA CUMHURBAŞKANILIĞI SEÇİMLERİNDE KAPI KAPI DOLAŞMAYA HAZIRIM REİSİMİN BAŞKANIM SAYGILARIMI SELAMLARIMI ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM SAYGILARIMIZLA ARZ EDERİM TÜRKİYE

GÜL RÜMEYSA ÇALIŞKAN KONYA SEYDİŞEHİR/
GÜL RÜMEYSA ÇALIŞKAN KONYA SEYDİŞEHİR/ - 2 yıl Önce

SAYIN ADALET BAKANIM SAYIN DEĞERLİ CUMHURBAŞKANIMIZ KOCAM BİR ARKADAŞINA MESAJ ÇEKMİŞ TEHTİT MESAJINI YEREL MAHKEME SIRF MESAJ İÇERİĞİNDE PARA MADDESİ GEÇİNCE GASP YAĞMA SUÇU KABÜL ETTİLER BİR MESAJ ÇEKMEK SUÇU NASIL GASP SUÇU OLURKİ YAZIK GÜNAH DEĞİLMİ REİSİM SUÇSUZ YERE HAPİS CEZASI 18, YIL VERDİLER ORANTILI CEZA PAKETİ ÇIKMASINI İSTİYORURUZ TÜM MESAJ SUÇLARINA YA EV HAPSİ YADA ADLİ KONTROL ŞARTI İLE TAHLİYE KARARI BEKLİYORUZ YAPARSA AKPARTİ HÜKÜMETİ TAYYİP BABA YAPAR AKPARTİ KONYA SEVDALILARI OLARAK SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇİMLERDE DESTEKLİYORUZ LÜTFEN DENETİMLİ SERBESTLİK SÜRELERİ UZATILSIN EN AZINDAN BARİ 6, YIL OLSUN ADAM DIŞARDA GENE MAHKUM SAYILIYOR DENETİMİ BİTENE KADAR CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERİMİZ LÜTFEN RİCA EDİYORUM YARDIMCI OLUNUZ ŞÜKRANLARIMI ARZ EDERİM

Gülsüm küçük
Gülsüm küçük - 2 yıl Önce

Paraya ihtiyacınız olduğundan mi bu alım