Cumartesi Başkan Erdoğan'ın Açılışını Yapacak! 100 Personel Alımı İstihdam Müjdesi!

Cumartesi günü açılışı gerçekleştirilecek olan Ricosta Otel için Otel Genel Müdürü tarafından yapılan açıklamada 100 personel istidamı sağlanacağını aktardı. Bölgede önemli bir görevi üstelenecek olan tesisin özellikleri haberde..

Cumartesi Başkan Erdoğan'ın Açılışını Yapacak! 100 Personel Alımı İstihdam Müjdesi!

Geri sayım başladı ve Başkan Erdoğan Ricosta'nın açılışını Cumartesi yapacak. Rize ilinde cumartesi günü Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açılımı ile gerçekleştirileceği Otel 100 kişiye personel istihdamı sağlayacak. 2017 yılında yapımı başlayan ve 160 milyon bira bütçe harcandığı ifade edilen Ricosta Hotel için geri sayım başladı.

Başkan Erdoğan cumartesi günü katılım ile 300 yataklık otelin bölgede Turizm açısından da önemli bir o da ihtiyacın karşılaması bekleniyor Ayrıca 100 personel alımı ile personel istihdamında önemli bir açığın gidermesi bekleniyor. Rize'nin 5 yıldızlı otelleri arasında giren 160 milyon liralık yatırım, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde de birçok noktaya ortak uzaklıkta bulunuyor. Örnek olarak Trabzon Havalimanı'na 60 kilometre, Rize-artvin Havalimanı ise 32 kilometre yakınlıkta olacak. özellikle yayla turizmini tercih edenlerin duraklarından bir tanesi olması bekleniyor.

BÖLGEDE ÖNEMLİ YATIRIM OLACAK!

İş dünyası tarafından da tercih edilmesi beklenen Ricosta Otel'in 138 odası bulunuyor ve manzarası ile denize sıfır olarak konumlandırıldı. Ayrıca Rize'de olmasının yanı sıra Ayder yaylası'na 90 kilometre, Uzungöl'e 63 kilometre bir mesafede bulunuyor. Ricosta Hotel tarafından yapılan açıklamalarda 100 kişiyi personel alımı yapılacağını, 138 odanın 16 Junior Suit ve 2 King olduğunu yatak kapasitesini 300 olduğunu. 250 çok amaçlı Konferans Salonuna sahip olduğunu. Kapalı yüzme alanlarına, spa merkezi ve fitness alanlarının mevcut olduğu ifade edildi. Hotelin açılışı cumartesi günü gerçekleştirilecek.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE