Colin's Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Colin's kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki alım yapılacak pozisyonlar ile diğer detaylar nelerdir?

Colin's Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli hazır giyim firmaları arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanında bulunan mağazaları ile hizmetlerine devam etmekte olan Colin's yeni tasarlamış olduğu ürünleri piyasaya sunarak satış rekorlarını kırmaya devam etmekte ve yatırımlarını da sürdürmektedir.

Colin's giyim firması Türkiye geneli aralıklarla personel alımı gerçekleştirmekte olup personel alımı ilanları yayımlanmadan önce firma tarafından açık pozisyonlar tespit edilmekte pozisyonlara uygun nitelikler belirlenmekte ve kamuoyuna konu hakkında duyuru yapılarak kariyer siteleri aracılığı ile tüm iş ilanları duyurulmaktadır. Yeni ilanlara göre Colin's çok sayıda personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki pozisyonlara ilişkin detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Colin's iş ilanları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olması, sorumluluk sahibi olması, kılık kıyafetine dikkat ediyor olması gerekmektedir. Pek çok pozisyon için adayların uygun niteliklere sahip oması şartı da aranıyor. Peki başvurular nasıl yapılacak, pozisyonlar nelerdir?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURULUR?

Colin's çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki pozisyonlar nedir? Buna göre LOJİSTİK UZMANI, KASİYER, MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI, SATIŞ DANIŞMANI, MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI, TİCARİ PLANLAMA UZMANI, YAZILIM GELİŞTİRME MÜHENDİSİ, ALOKASYON PERSONELİ, KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ (INSPEKTÖR) vb. gibi pozisyonlar için çok sayıda personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvurusunu yapmak isteyen adayların https://goo.gl/oqFHxz linkini kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve git tuşuna basarak müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İLANLAR BURADA

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2018, 13:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baran demirci
Baran demirci - 5 yıl Önce

İletişim adresine giriş olmadığı için numaramı buraya yazıyorum her türlü iş için arayabilirsiniz 05399402842