Colin's Türkiye Yüzlerce Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Colin's giyim firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Colin's Türkiye Yüzlerce Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Ülkemizin hazır giyim konusunda öncü firmaları arasında yer alan ve özellikle alışveriş merkezleri ile büyük nüfuslu bölgelere kurulan Colin's yurt geneli yatırımlarını sürdürdüğü gibi dünya markası olma yolunda adımlarını emin şekilde atmaya devam ediyor. Colin's firması açık pozisyonları içni personel alımlarını da devam ettirmekte olup bu ilanları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Colin's tarafından hazırlanan ve kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri ile duyurulan tüm pozisyonlara bakıldığında yüzlerce personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Colin's hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Firma: Colin's
Alınacak Pozisyon: 85'e Yakın
Alınacak Personel: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR

Colin's tarafından ilan edilen 85'e yakın pozisyon için çok sayıda personel alımı yapılıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

PART TIME SATIŞ DANIŞMANI
CRM UZMANI
İŞ ANALİSTİ
KASİYER
MAĞAZA MÜDÜRÜ
PLANLAMA UZMANI
SATIŞ DANIŞMANI
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI
SATIŞ DANIŞMANI
ORGANİZASYONEL GELİŞİM UZMANI
ÜRÜN GELİŞTİRME UZMANI (ERKEK&BAYAN GRUBU)
KUMAŞ VE AKSESUAR GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
FİNANSAL PLANLAMA VE ANALİZ UZMANI

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta 85'e yakın pozisyon için personel alımı yapılıyor. Peki nasıl başvuru yapılır.

BAŞVURULAR

Yukarıda Colin's firmasının alım yapacağı pozisyonların bir bölümü verilmiş olup müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/ZiOTdc
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 20:32
YORUM EKLE