Colin's Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Colin's kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. İşte alınacak pozisyonlar ve başvuru detayları.

Colin's Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak
Colin's ülkemiz başta olmak üzere pek çok farklı ülkede aktif olarak satışlarına devam etmekte ve yeni mağazalar açarak markalık değerini daha da artırmaya çalışmaktadır. Büyük şehirler başta olmak üzere küçük şehirlerde bulunan işlek dükkanlara mağaza açan Colin's buralarda da satış yapmakta ve elde ettiği kazançlar ile büyümeye oranını artırmaktadır. Colin's yeni ve eski mağazalar başta olmak üzere, depolar, taşımacılık, genel müdürlük, iletişim bölgeleri ve üretim yerleri için çok sayıda personel alımı yapmaktadır. İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel alım ilanları yayımlayan ve başvuruları kabul eden Colin's kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alımı Yapılacak

Colin's kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için Colin's personel alımı yapacak? Yayımlanan iş ilanları incelendiğinde;

ÜRÜN BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI
KATEGORİ PLANLAMA UZMANI
AKSESUAR SATINALMA UZMANI
CRM UZMANI
ALLOCATOR
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI
SATIŞ DANIŞMANI
YAZILIM GELİŞTİRME MÜHENDİSİ 
MERCHANDISE PLANNER
TASARIM MÜHENDİSİ

Yukarıda ki pozisyonlar başta olmak üzere 50'ye yakın farklı pozisyon için Colin's çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Her pozisyon için Colin's farklı nitelikler aramakta olup bu nitelikler hakkında detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda ki linki takip edebilir.

//www.kariyer.net/colin-s-is-ilanlari-c4674-p46574/

YORUM EKLE